İstanbul’da Bungee jumping fırsatı Forum istanbul’da

  • 29 Eylül 2010
İstanbul’da Bungee jumping fırsatı Forum istanbul’da

Adrenalin tutkunları için Forum İstanbul’da bu hafta Bungee Jumping Festivali var. 01 – 02 – 03 Ekim 2010, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Forum İstanbul Açık Otopark’da kuruluacak olan 57 metrelik Bungee Jumping rampasından atlamak yada atlayanları izlemek isteyen herkes davetli.Bungee Jumping Festivali
01 – 02 – 03 Ekim 2010,  Cuma-Cumartesi-Pazar

Adrenalin tutkunları için Forum İstanbul’da bu hafta Bungee Jumping Festivali var. 01 – 02 – 03 Ekim 2010,  Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Forum İstanbul Açık Otopark’da kuruluacak olan 57 metrelik Bungee Jumping rampasından atlamak yada atlayanları izlemek isteyen herkes davetli.

Etkinliğe ücretsiz olarak katılacak 65 kişiden biri olmak için facebook’da kendi duvarınızda “bungee jumping@Forum İstanbul” yazıp facebook’daki “Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi” sayfamızı beğenmeniz gerekiyor. Bu şartları gerçekleştirip de 21 Eylül tarihine kadar Forum İstanbul Danışma’ya ilk gelen 65 kişiden biri olup gerekli bilgileri tarafımıza iletmeniz 01 – 02 – 03 Ekim’deki etkinliğe katılmak için yeterli.

Atlayış rezervasyonu ve diğer konularda ayrıntılı bilgi için iletişim:
0212 249 37 59 – 0545 301 00 22 – 0505 313 73 44

100.4 Mhz Radyo Fenomen DJ’leri Festival alanında DJ´ler kulakların pasını silecek. Radyo Fenomen, belirli aralıklarla Canlı Yayına bağlanarak Bungee Jumping Festivalindeki heyecanı tüm Türkiye ile paylaşacak.

Bungee Jumping Atlayışı ayrıntıları: Ayak bileklerine yerleştirilen mekanizmaya bağlı güvenlik halatı ile kendini 20 katlı bina yüksekliğinde (57 metre) aşağıya özgürce bıraktığını bir düşünsene , Acaba aşağıya doğru düşerken çığlık atmak için vaktin olacak mı? Tam “Sona geldim, herşey bitti!” derken, ip seni geri çekecek ve tekrar yükseleceksin. İçinde heyecanla karışık bir duygu! Belki kelimeler yetmeyecek yaşadıklarını ya da gördüklerini anlatmaya. Peki sen buna yapmaya cesaret edebilecek misin?

Unutmadan sen aşağıya doğru atlarken biz senin için güvenlik şeridi dışından fotoğrafarını ve amatör videonu çekip etkinlikten sonra görüntülerini sana armağan edeceğiz. Yaşadığın bu heyecanı hiç unutamayacak ve istediğin tüm arkadaşlarınla yıllar sonra bile paylaşabileceksin.

Alt kilo limiti: 20kg
Üst kilo limiti: 160kg
Yükseklik: 57 metre (yaklaşık 20 katlı bina)
Yer: Forum İstanbul Açık Otopark
Ücretlendirme:
Kişi başı atlayış ücreti Cuma günü için 80TL,
Cumartesi-Pazar günleri için 100TL´dir.

Atlayış türleri:
1. Tek kişilik serbest atlayış
2. Çift kişilik atlayış, arkadaşınız ya da sevgiliniz ile birlikte yapabileceğiniz bu atlayışta birbirinize sarılarak kendinizi platformdan aşağıya bırakıyorsunuz. İki kişinin toplam ağırlığının 160 kg´ı geçmemesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.