Kurbanlık fiyatları ,Real Kurbanlık küçükbaş ve büyükbaş hizmeti

 • 21 Ekim 2010
Kurbanlık fiyatları ,Real Kurbanlık küçükbaş ve büyükbaş hizmeti

Kurbanlık fiyatlarının geçen yıla göre %20-40 oranında arttığı bu yıl zahmetsizce dini görevinizi yerine getirmek istiyorsanız.Real marketler size bı fırsatı sunuyor.5 Kasım 2010 tarihinden itibaren reale gelin; kurbanlık siparişinizi verin, İslami kurallara uygun, Diyanet İşleri Başkanlığı onaylı, Veteriner Hekim kontrolünde, Noter huzurunda kamera kaydıyla, İmam eşliğinde kurbanınızı kesilip, hijyenik koşullara uygun olarak paketleyip Kurban Bayramı’nda teslim edelim.Real’e gelip kurbanlık siparişinizi verin, İslami kurallara uygun, Diyanet İşleri Başkanlığı onaylı, Veteriner Hekim kontrolünde, Noter huzurunda kamera kaydıyla, İmam eşliğinde kurbanınızı kesilip, hijyenik koşullara uygun olarak paketleyip Kurban Bayramı’nda teslim edelim.*

Paketli büyükbaş kurbanlıklarda hisse satışı yapılacaktır.

KURBANLIKLARLA İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZ

1.KURBANLIK FİYATLARI NEDİR? NE ZAMAN AÇIKLANACAK ? Size en iyi fiyatı verebilmek için fiyatlarımız piyasa koşullarına göre belirlenecektir. Şayet www.real.com.tr internet sitemizde ya da mağazalarımızda bizimle e-posta ve telefon numaranızı paylaşırsanız, size geri dönerek netleşen fiyatlarımızı bildirebiliriz.

2.VEKALET KONUSUNDA NE YAPMALIYIM, VEKALETİMİ KİME VERECEĞİM ? Paketli kurbanlıklar için; Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yazılı olarak belirttiği gibi vekâlet sözlü, yazılı, faks yoluyla verilebilir ve kurbanlıklar karşılığında verilen sözleşme de vekâlet yerine geçebilir. Ayrıca kesim bölgelerinde bulunacak deneyimli real,- personeline satış sözleşmesinde müşteriler tarafından yazılı vekâlet verilmektedir.

3.KURBANLIKLARIN DETAYLI ÖZELLİKLERİNİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM ? Bu yıl da küçükbaş paketli kurbanlık seçeneğimizin yanı sıra hisseli büyükbaş paketli dana satışımız da gerçekleşecektir,Seçiminizi isterseniz küçük baş olarak, isterseniz 5-6-7 hisseli satılacak olan büyükbaş grubunda hisse alımı yaparak yapabilirisiniz.Paketli kurbalıklar için ;Küçükbaş kurbanlıkların canlı ağırlıkları yaklaşık 40-45 kg, kesilmiş ağırlıkları yaklaşık 18 kg, büyükbaş kurbanlıkların canlı ağırlığı 270-300 kg, kesilmiş büyükbaş dana kurban ağırlığı ise hisse toplamında yaklaşık 140 kg olacaktır. Küçükbaş Kurbanlıklar 9 parçaya ayrılıp 2 adet kemikli but, 2 adet kemikli kol, 2 adet kanat kafes, 1 adet kemikli gerdan, 1 adet ciğer takımı, 1 adet kuyruk yağı olacak şekilde parçalanıp koli içerisinde teslim edilecektir. Canlı satışın olduğu mağazalarımızda ise paketli kurbanlıkların yanı sıra (G.antep,Adana,Konya ) kurbanlıklarınız kendiniz seçebilirisniz .

4.PAKETLİ KURBANLIKLARI NE ZAMAN ALABİLİRİM ? Kurbanlıklar bayramın 1. günü, bayram namazı kılındıktan sonra İslâmi usullere uygun olarak noter ve imam eşliğinde kesilecektir. Kesimi takiben hijyenik koşulların yerine getirilmesi için soğutulacak, dinlendirilecek ve parçalama, paketleme yapılacaktır. Gıda güvenliğinin sağlanması için ürünlerin soğutma işlemine tabii tutulması gerekmektedir. Bu işlemler süre aldığından, teslimatlar bayramın 2. gününden itibaren mağazalarımızda yapılacaktır.

5.BENİM ADIMA KESİLEN KURBANIN BANA GELECEĞİNDEN NASIL EMİN OLABİLİRİM ? Fatura kesimiyle birlikte yapılan satış sözleşmesinde yer alan seri numarasına göre kurbanlar kesilmekte ve ayaklarına bu numaralar takılarak bu sıraya göre parçalanıp, paketlenmektedir.Üzerinde seri numaranız yazılı kolide size teslim edilecektir.

6.NEDEN KOLİYLE SATILAN VE BAYRAMIN 2. GÜNÜ TESLİM EDİLEN KURBANI TERCİH EDEYİM ? Kesim, parçalama, paketleme, depolama ve sevkiyat işlemleri İslâmi kurallara uygun olarak, veteriner hekim kontrolünde konusunda uzman kasap kadrosu tarafından yapılmakta olup, hijyen ve gıda emniyeti konularında azami tedbirler alınmaktadır. Kesilen kurbanlıkların hijyen koşulları, tüketici sağlığı ve et kalitesi açısından 12 saat süren bir işlemle hızlı şekilde soğutulması gerekmektedir.

*7.CANLI KURBAN SATIŞI HANGİ MARKETLERİMİZDE GERÇEKLEŞİCEK ? Canlı Kurban satışı Adana, Konya ve Gaziantep illerimizde gerçekleşicektir.

8.KURBAN TESLİMAT ŞARTLARI NELERDİR ? Kurban Paketleri gıda standartlarına uygun şekilde özel koli içerisinde olup, ciğer takımı ayrı bir poşet içerisine konulacaktır. Küçükbaş kurban koli ağırlığı karaman cinsi için ciğer takımı ile birlikte yaklaşık 18 kg, Büyükbaş kurban koli ağırlığı yaklaşık ise hisse toplamında ciğer taıkımı ile birlikte yaklaşık 140 kg olacaktır. Küçükbaş kurban kolilerinde;kesilmiş ve temizlenmiş toplam 9 parça kurban eti bulunmaktadır; 2 adet kemikli but, 2 adet kemikli kol, 2 adet kanat kafes, 1 adet kemikli gerdan, 1 adet ciğer – yürek takımı, 1 adet kuyruk yağı .Kurban paketlerinin teslimatı 17 Kasım 2010 tarihinden itibaren (Bayramın 2. gününden itibaren) randevu sırasına göre yapılacaktır. Kurbanlık hayvanın derileri müşterilerimiz adına makbuz karşılığında Türk Hava Kurumu’na bağışlanacaktır.

İsteyen müşterilerimiz, İstanbul mağazalarımızdan satın aldıkları kolili kurbanlarını İZEV’e ( İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı )bağışta bulunabilirler.

Kurban Paketleri taksit seçeneklerini bu sayfadan sizlere duyuracağız.

Bize Sorun, Size bilgi verelim.

Kurbanlıklar, kurban fiatları, kurban bağışı, kurbanlık satışları, kurbanlık hayvanlar, keçi, karaman, tosun, inek, koyun, kuzu, kıvırcık, kredi kartı ile satış, kurban paketi fiyatları ve benzeri tüm sorularınızı bize sorabilir misiniz .

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. EBRU YILDIZ dedi ki:

  MERHABA,
  KURBANLIKLAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTİYORUM.

  SAYGILAR,
  EBRU YILDIZ

 2. admin dedi ki:

  Aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
  Genel Müdürlük Telefon Numarası: (212) 478 60 00 – Bize Yazın
  Fax Numarası: (212) 630 80 35 Adres : Mimar Sinan Cad.No.78 S’ Plaza TR-34209 Güneşli-Bağcılar/ İstanbul

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.