Legoland 2015 öğretmenler gününe özel ücretsiz giriş kampanyası

  • 13 Kasım 2015
Legoland 2015 öğretmenler gününe özel ücretsiz giriş kampanyası

Legoland 2015 öğretmenler gününe özel kampanyasında değerli öğretmenlerimize ücretsiz giriş imkanı sunuyor. İstanbul Legoland discovery center içersinde bulunan milyonlarca lego parçası, oyun alanları ve 4d sinema salonuna öğretmenler ücretsiz girebilecek. Kampanya 20-24 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Legolan içerisinde bulunan çok farklı bir dünya sizleri bekliyor. Baktığınız her detayda legoları bulabileceğiniz mekanda çocuklarınızla birlikte çok hoş vakit geçirebilirsiniz.

Tamamı 3.000 m²’lik bir alana yayılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, sunduğu eğlenceli ve öğretici etkinliklerle Öğretmenler Günü’nde de 3-10 yaş arası çocuklu ailelerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, kutsal bir görev üstlenen ve hepimizi yetiştiren öğretmenlerimize 20-24 Kasım tarihleri arasında kapılarını ücretsiz açıyor. İlk girişte sizi 6.2 metrelik Zürafa Zarife’nin karşıladığı 2 milyon LEGO® parçasıyla dolu bu harika merkez, hafta boyunca ziyaret eden tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyor. Girişte onlara hazırladığı kartı hediye ederek ve ikramlarıyla bir kez daha öğretmenlerimizi hatırlıyor.

LEGOLAND® Discovery Centre’da Eğlence Sizleri Bekliyor
LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, aynı giriş biletiyle merkezin modern 4D sinemasında yepyeni bir deneyim yaşayacak, üç farklı filmi ziyaretleri sırasında izleyebilirler. Master Model Builder’dan LEGO® parçalarının yapım sırlarını öğreneceksiniz. MINILAND’de İstanbul’un ve dünyanın LEGO® parçalarından yapılmış sembol yapıtları göreceksiniz. Eğlenceli araba yarışları, canavarlara karşı puan kazanıp, prensesi kurtaracağınız Lazer Oyunu, eğlence merkezinin geri kalanına yukarıdan bakmak için çevirebildiğiniz kadar hızlı pedal çevirip yükseleceğiniz Merlin’in Çırağı ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. LEGOLAND® Discovery Center’da anne babaların ve çocuklarının bir arada eğlenebilmesi için her şey düşünülmüş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.