Lg G6 24 taksitle 400 TL hediye çeki fırsatıyla satışta

 • 13 Temmuz 2017
Lg G6 24 taksitle 400 TL hediye çeki fırsatıyla satışta

Beklenen ilgiyi göremeyen Lg amiral gemisi cep telefonu LG G6 modeline özel kampanyada 24 taksit kolaylığı ve 400 TL hediye çeki fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 11 Temmuz – 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında operatör mağazalarından (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone) satın alınan G6 ürünü için  D&R, Boyner veya Jolly Tur’dan 400 TL değerinde hediye çeki verecek.

LG G6 ile farklı deneyimlere hazır olun!
LG G6’nın sahip olduğu standart ve geniş açılı kamera özelliği sayesinde artık fotoğrafta gözükmek için yer değiştirmek veya yan yana sıkışarak poz vermek sona eriyor. Ayrıca LG G6, IP68 sınıfı su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde toza karşı tamamen dayanıklı bir yapıya sahip.

TWINWash Sistem: ‘’Eşsiz ve Cesur’’
LG’nin yeni yıkama ve kurutma makinesi ikilisinin inanılmaz ergonomik tasarımı kullanıcılar için rahatlığı yeni bir seviyeye taşıyor. İki farklı çamaşır grubunun eşzamanlı olarak yıkanmasına izin veren LG TWINWash™, evdeki ihtiyaçları karşılamak için gereken yıkama süresini önemli ölçüde kısaltıyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük boyutlu çamaşır yükünü üstlenirken, TWINWash™ Mini ise farklı bir yıkama döngüsü yürütmek üzere bağımsız olarak ayarlanabiliyor. Bu ekstra yıkama bölmesi kullanıcılara tam bir yıkama yükü birikinceye kadar beklemek zorunda kalmadan daha küçük boyutlu yükleri yıkama olanağı da sunuyor. TWINWash™ Mini bölmesi, iç çamaşırı veya bebek kıyafetleri gibi narin ve özel ürünler için mükemmel bir yıkama seçeneği sunuyor.

TV ürünlerinde zirveyi temsil eden yüksek kaliteli LG OLED TV’ler
Dünyada Dolby Atmos özelliğine sahip ilk televizyon olan 2017 LG OLED TV modelleri, Dolby Vision HDR, Milyar Renk, Sonsuz Kontrast gibi üstün görüntü özelliklerini ileri ses teknolojisi ile birlikte sunarak size evinizin rahatlığında kusursuz bir sinema deneyimi yaşatıyor. Dolby Vision ve Dolby Atmos özelliklerinin bir araya gelmesi ise tüm dünyadaki profesyonel içerik üreticileri ve dağıtıcı kuruluşlar tarafından desteklenen tamamlayıcı bir çözüm sunuyor.

Kampanya Detayı:

 • Kampanya 11 Temmuz – 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında operatör mağazalarından (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone) satın alınan G6 ürünü için geçerlidir.
 • Kampanyada verilecek olan hediye çeki 400 TL değerinde olup, D&R, Boyner veya Jolly Tur opsiyonlarından sadece birinin seçilmesi zorunludur.
 • Hediye çekleri 1 defa kullanıma mahsustur ve ikinci kişilere aktarılmaz, satılamaz veya nakit karşılığı talep edilemez.
 • 11-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında alınıp sisteme giriş yapılan ürünlerin hediye çekleri, 17 Temmuz 2017 itibari ile gönderilmeye başlanacaktır.
 • 11-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında alınıp sisteme girişi 17-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılan ürünlerin hediye çekleri 24 Temmuz 2017 tarihine kadar gönderilecektir.
  Bu kampanya LG Türkiye resmi distribütör garantili cihazlar için geçerlidir.
 • Hediye çeki sadece 11 Temmuz – 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında satın alınıp, 23 Temmuz 2017 tarihine kadar sisteme giriş yapılan ürünler için geçerlidir.
 • Kampanya katılımı için www.G6kazandiriyor.com adresine kişisel bilgiler (isim, adres, telefonu, e-posta), ürün IMEI numarası ve fatura kopyası girilmesi zorunludur.
 • Girilen kişisel bilgiler LG Electronics Ticaret A.Ş. gizlilik politikası http://www.lg.com/tr/privacy kapsamında korunacaktır.
 • LG Electronics herhangi bir zamanda kampanya tarihlerinde ve kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.