Little Caesars kapıya teslim orta boy pizza 15 TL

  • 03 Kasım 2014
Little Caesars kapıya teslim orta boy pizza 15 TL

Little Caesars kampanyaları sürüyor. Şimdi kapınıza teslim olarak alabileceğiniz orta boy Little Caesars içi Mozeralla peyniri, üstü susam ya da Parmesan kaplı nefis kenarlarlı pizza sadece 15 TL.

Dünyanın en hızlı büyüyen pizza zinciri Little Caesars, mucidi olduğu enfes nefis kenar ile pizza zevkinin dozajını artırıyor. Nefis Kenarlı pizzalarıyla tüm pizza sevenlerin gözdesi olan Little Caesars, başlattığı yeni kampanyasıyla bu eşsiz lezzeti, en cazip fiyatlarla kapınıza kadar getiriyor.

Kampanya kapsamında günlük hamuru, özel pizza sosu ve taptaze malzemeleriyle damaklarda yer eden Little Caesars’ın Spesiyal Pizzaları, nefis kenar seçeneği ile orta boyu 15 TL, büyük boyu ise 20 TL’den tüketicilerle buluşuyor.

Türkiye’de yılda ortalama 80 bin Km uzunluğunda tüketilen Little Caesars’ın nefis kenarları; Mozeralla dolgusu, üzeri ister Parmesan ister susam kaplı seçenekleri ile tam 13 yıldır pizza keyfini ziyafete dönüştürüyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Little Caesars müdavimleri; Enfes ve Spesiyal Pizzaların; Acımasız Etli, Acımazsız Tavuklu, Pepperoni, Caesars Italiano, Supreme, Karışık Pizza, Çiftlik, Margarita, Akdeniz, Sucuk, Sebze, Parti ve Piknik çeşitlerinden istediğini seçebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ