LPG’li Dacia otomobiller

 • 15 Ekim 2010
LPG’li Dacia otomobiller

LPG’li araç almak istiyorsanız ama sıfır km bir araca garantili ve güvenilir bir lpg kiti taktırmak istiyorsanız Dacia otomobiller sizin için doğuştan lpg’li olarak satılıyor.Doğuştan LPG’li Dacia’larla tanışın. Bu Dacia’lar sonradan değil, doğuştan LPG’li. Dacia olarak, en iyi fiyat en ekonomik otomobile sahip olmanız için Dacia güvencesi ile sağlam, güvenilir ve garantili LPG’li otomobiller üretildi. Güle güle kullanın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. bekir karaman dedi ki:

  3 ay önce dacia aldım lpg takmak istedim garanti dışı kalır denildi. madem araça lpg zararlı şimdi neden lpg li üretiliyor.aynı marka landirenzo marka taktırmak istedim ,arac garantiden çıkar denildi.bu çelişki niye.madem lpg veya sizin kullandığız lpg markası biz taktırınca garantiyi bozuyor.neden siz tercih ediyorsunuz .tatmin edici bir cevap bayii ve servislerinizden alamadım hiçbirisinin bilgisi yok .bizler aydınlatıcı bilgiyi bakkal danmı alacağız.

 2. admin dedi ki:

  Lpg montajı orjinal araç üzerinde değişiklik yapıldığı için aracın garantisini geçersiz kılar.Fabrika monajında ise gerekli testler yapılarak üreticinin tavsiye ettiği parçalar kullanılarak garanti kapsamında lpg’li bir araca sahip olursunuz.
  Saygılarımla

 3. mehmet uysal dedi ki:

  madem böyle servisler lpg taktırmak isteyen dacia sahiplerine garantiden çıkmadan bir çözüm getirsin. kendileri taksın. sattıkları dacianın her şeklinde arkasında dursunlar.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.