Makromarket’lerde Lipton Çay bardak hediyeli

 • 24 Kasım 2010
Makromarket’lerde Lipton Çay bardak hediyeli

Makromarket’lerden 10 TL’lik Lipton poşet çay alışverişinize özel tasarım bardak hediye!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Mehtap Demir dedi ki:

  özel tasarım bardağınız çok hoşuma gitti yalnız, ben bardak veya demlik poşet çayı bergomat aromalı seviyorum ve ancak onu içebiliyorum. bardak hediyenizde gördüğüm kadarıyla yalnız siyah çaya eklemişsiniz. mümkünse bergomat aromalı bardak ve demlik poşete veya normal demleme çay paketlerinede bu bardağı hediye olarak ekleyebilirmisiniz. şimdiden teşekkür ederim.

 2. aylin dedi ki:

  Defne Koz imzalı lipton bardağını çok beğendim bende de olmasını istiyorum ama hiçbir yerde bulamadım bir ara esse mağazaları satışa sunmuş ama sanırım ben geç kaldım bulamadım şu an lipton paketlerinde de göremiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim ya lipton tekrar bir kampanya yapsın ya da anlaşmalı mağazalarda satılsın tekrar üretilmesini ve piyasaya sunulmasını sabirsızlıkla bekliyorum

 3. Anonim dedi ki:

  cahide 03.02.2015

  Defne Koz imzalı lipton bardağını çok beğendim.sürekli bardak poşet çay aldım o bardağı alabilmek için sonra bitti kampanyası yok dediler migrosta , 444 25 19 tel.size ulaştım kampanyamız yok dediniz .sizden ricam tekrar bir kampanya yapıp o bardak üretimini sağlayın.şimdiden teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.