Marks & Spencer çocuk resim yarışması başvuru ve detaylar

  • 01 Mart 2013
Marks & Spencer çocuk resim yarışması başvuru ve detaylar

Marks & Spencer geleneksel çocuk resim yarışmasının 2013 yılına özel 3. yılında muhteşem hediyelerle çocukları sevindiriyor. Doğa temalı Çocuk Resim Yarışması’nın dördüncüsü 22 Şubat’ta başlıyor. National Geographic Kids Türkiye Dergisi’nin basın sponsorluğunda, tüm Türkiye genelinde 06-12 yaş grup çocukları kapsayan resim yarışması ile Marks & Spencer tüm doğasever çocukları ‘Doğa Senin Ellerinde’ konulu resim yarışmasına katılmaya davet ediyor. İşte ödüller:

6– 8 yaş kategorisi;
1.’lik ödülü iPad Mini, National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği
2.’lik ödülü: Marks & Spencer mağazalarından 750 TL değerinde sezon alışverişi hakkı ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği
3.lük ödülü: Scooter ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği

9 – 12 yaş kategorisi;
1.’lik ödülü SONY Vaio Notebook ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği
2.’lik ödülü: Marks & Spencer mağazalarından 750 TL değerinde sezon alışverişi hakkı ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği
3.lük ödülü: iPod Shuffle ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği

Yarışmaya nasıl katılınabilir?
Çocuklar ‘Doğa Senin Ellerinde’ temalı yarışmaya tek bir resimle katılabilecek. Minik ressamlar, kuru boya, sulu boya, pastel boya malzemelerini kullanarak doğadan seçtiklerini A4 boyutunda resim kâğıdına yansıtacaklar. Yarışmaya katılan çocukların resimlerinin arkasına isimlerini, irtibat numaralarını, doğum yılını yazmaları ve ebeveynlerının imzaları ile birlikte en geç 17 Nisan 2013 tarihine kadar, PK 32 34735 Sahrayıcedit İstanbul adresine göndermeleri gerekiyor.
Yarışmaya katılmak için resmi kayıt da yaptırılması gerekiyor. Yarışmacılar, isim, soyad ve doğum yılı bilgilerini yazarak 3747 ye SMS göndererek hem kayıt yaptıracaklar hem de AÇEV’e ( Anne Çocuk Eğitim Vakfı) 7 TL bağışta bulunmuş olacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.