Maximum kart N11 kampanyası 75 TL hediye 1-15 Ekim 2016

  • 29 Eylül 2016
Maximum kart N11 kampanyası 75 TL hediye 1-15 Ekim 2016

Maximum kredi kartı sahiplerine özel N11 kampanyası kapsamında online alışveriş sitesi n11.com adresinden yapılacak 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde hediye maxi puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1-15 Ekim 2016 tarihleri arasında fısatla uygulaması üzerinden yapılan başvurularda geçerlidir.

Kampanyamıza katılım talebinizi iletmek için;
İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Twitter hesabınız üzerinden #n11firsatla hashtag’i ile tweet gönderebilir,
İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Facebook hesabınızla FIRSATLA sekmesinde yer alan ereyon.com.tr kampanya görseli üzerinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayabilir,
N11 yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS gönderebilir,
maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girebilirsiniz.
FIRSATLA kapsamında İş Bankası müşteri kaydınızı Facebook hesabınız ile eşleştirmek için buraya (linki: https://firsatla.isbank.com.tr/default.aspx), Twitter hesabınız ile eşleştirme yapmak için buraya (linki: https://firsatla.isbank.com.tr/twapp/basvuru.aspx) tıklayabilirsiniz.
kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 14 Kasım 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır.
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “N11” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
Kampanyamız kapsamında yapılacak Altın&Gümüş, vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler geçerli değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ