McDonald’s 2013 yarışma kampanyası

  • 27 Mayıs 2013
McDonald’s 2013 yarışma kampanyası

Muhteşem lezzetlerin yanında kampanya ve fırsatları ile adından söz ettiren McDonald’s yeni düzenlediği yarışma kampanyasında kendi burgerinizi oluşturmanız isteniyor.

Yarattığın burger McDonald’s restoranlarında yerini alsın, Türkiye seni tanısın.

“İşte Bunu Seviyorum!” diyen McDonald’s tutkunları www.kendiburgeriniyarat.com’a tıklayıp favori burgerini yaratıyor, oylama sonunda en beğenilen beş finalist EVOTAB Tablet, jürinin seçtiği burgerin sahibi ise bir iPhone 5 kazanıyor!

kendiburgeriniyarat.com adresinde burgeri oluşturuyorsun. Ona bir isim verip kaydediyorsun. Burgerin artık yayında, işte bu kadar! Yarattığın yepyeni McDonald’s lezzeti artık Burger Galerisinde. Ama unutma , kayıtlı her kullanıcı yalnızca bir burger oluşturabiliyor.

Yarışmaya katılan müstakbel Mc Donald’s lezzetleri Burger galerisinde 21 Mayıs – 24 Haziran 2013 tarihleri arasında oylama sunulacak. Bu sürede arkadaşlarına da haber ver ki şansın artsın! Galeride her burgere bir oy verme hakkına sahipsiniz.

Yarışma sonunda en lezzetli görünen , en beğenilen ilk  burger jürinin değerlendirmesine sunulacak. Jüri değerlendirmesi ile birinci olan burger; belirli bir süreyler kampanyaya katılan McDonald’s restoranlarında tüm McDonald’s tutkunlarının menülerini süsleyecek.

Ayrıca Yarattığı Burger ile en fazla oy alan ilk  yarışmacı EVOTAB Tablet, jürinin lezzet ve görünüm kriterlerine göre seçtiği kişi ise iPhone ‘in sahibi oluyor.

Jüri aşağıdaki isimlerden oluşmaktadır:
Bay J
Can Bonomo
Oben Budak
Özlem Süer
Şef Tolga Atalay
McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ