Migros Iglo ürünleri çekiliş kampanyası

  • 10 Aralık 2010
Migros Iglo ürünleri çekiliş kampanyası

Migros Iglo çekilişi ile 20 kişiye Samsung 82 Ekran LCd tv.Her 5 Tl’lik alışverişinize 1 çekilişi hakkı kazanın.9-31 Aralık tarihleri arasında money club card veya money visa card ile yapılan alışverişler içindir.Ayrıca Iglo dondurulmuş gıda ürünlerinde %25 indirim fırsatı.

Bu kampanya IGLO DONDURULMUS GIDA HIZMETLERI LTD. STI. tarafından Milli Piyango Idaresi Genel Müdürlügü’nün 25/11/ 2010 tarihli ve B.07.1.MPI.0.13.00.02-401.02.99-2800-10358 sayılı izni ile düzenlenmistir.

Bu kampanya,9 – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında gerçeklesecektir.Bu kampanyada Türkiye genelindeki tüm Migros magazaları ve/veya Sanal Market�ten Money Club Kart, Money Visa, Migros Club Kart veya Money Club Kart özellikli kartlardan biri ile tek seferde yapılacak her 5,00 TL ve katları tutarında IGLO markalı ürün alısverisine 1’er çekilis hakkı verilecektir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekilisle 20 adet 82 Ekran (32 inç) LF-32C350 Samsung LCD Televizyon hediye olarak verilecektir. Çekilis 18 Ocak 2011 tarihinde saat:14.00’te IGLO Ltd. Sti. (top lantı salonu) Bagdat Cad. No: 298, D:14-16 Caddebostan Istanbul adresinde noter huzurunda gerçeklestirilecektir. Kazanan talihliler 25 Ocak 2011 tarihinde Aksam gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelebilecek gecikmelerden IGLO Dondurulmus Gıda Hizmetleri Ltd. Sti. sorumlu tutulamaz.

Asil talihliler ödül teslimi için 10 Subat 2011 tarihine kadar Pozitif Tanıtım Tic. Ltd. Sti’ne ve (0 216) 574 68 28 No’lu telefon numarasına basvurmaları halinde ödüllerini teslim alabileceklerdir.

Bu tarihlere kadar kimligi ve ikramiye kazandıgı Money Club Kart özellikli kartı ile basvurmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bu çekilise bilgileri kayıtsız veya eksik olan Money Club Kart özellikli kart sahipleri Migros Ticaret A.S., IGLO Ltd. Sti. ve Pozitif Tanıtım Ltd. Sti. çalısanları ve 18 yasından küçükler katılamaz.Katılmıs olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dısında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya sonucu yapılacak olan çekiliste 1 kisi en fazla 1 hediye kazanabilir.

Bir talihlinin birden fazla hediye kazanması durumunda degerce büyük olan hediye geçerli sayılacaktır. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango Idaresi�ne basvurulmalıdır. Kazanıl an ikramiyeler devredilemez, nakde çevrilemez.

Talihlilerin isimleri, resimleri ve görüntüleri talihlilerin izniyle kampanya düzenleyici firma tarafından tanıtım ve reklam amacıyla basın ve yayın araçlarında yayınlanabilecektir. Bu çekilise katılan herkes bu sartları kabul etmis sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.