Morhipo sevgililer günü kampanyası 2017

  • 08 Şubat 2017
Morhipo sevgililer günü kampanyası 2017

Morhipo online alışveriş sitesinde 14 Şubat 2017 sevgililer gününe özel kampanya kapsamında 150 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı sunuyor.

 

Morhipo.com’un Instagram üzerinden Sevgililer Günü’ne özel başlattığı yarışması “Aşkın Rengi Kırmızı”yla tam 150 TL hediye çeki kazanmanız mümkün. Kırmızı ağırlıklı Sevgililer Günü kombinlerini #14SubattaKirmizi @Morhipo etiketleri ile paylaşanlar arasından, moda editörlerinin seçeceği üç kişi Şubat ayının sonuna kadar geçerli 150 TL değerinde tüm sitede kullanılabilecek hediye çekinin sahibi olacak. Ayrıca Instagram Hikayelerini takip edenlerden hikayelerdeki kodları toplayan ve siparişini ilk oluşturan takipçi, 100 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatını yakalayabilecek. Instagram’daki diğer bir yarışmada ise videosunu çekip #OnaSeniSeviyorumDedim @morhipo etiketileri ile paylaşanlar arasından seçilecek 3 kişiye tüm sitede geçerli 150 TL değerinde hediye çeki verilecek.

Yarışmalarını sadece Instagram’da sınırlı tutmayan site Facebook ve Twitter üzerinden de bu güne özel yarışmalar düzenliyor. Facebook üzerinden yapılacak yarışmada sevdiği kişiye sevgisini yorumda paylaşanlar arasından seçilecek birinci kişi için, Morhipo.com tasarımcıları bu kişinin ve sevgilisinin fotoğraflarını kullanarak özel bir video hazırlayacak ve paylaşacak. Ayrıca birinci olan kişiye 150 TL hediye çeki de verilecek. İkinci ve üçüncü olan kişiler ise sırasıyla 100 ve 50 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecek.

Twitter üzerinden yapılan yarışmada ise sevgilisine, ailesine veya arkadaşına sevgisini #SevgimiŞöyleAnlatabilirim hashtagi ile fotoğraf, video veya Gif paylaşarak anlatanlar arasından seçilecek üç kişi 50 TL değerinde hediye çekinin sahibi olacak.

Aynı gün teslimat
Yarışmaların dışında Morhipo.com, Sevgililer Günü’nde sevdiklerini en şık seçeneklerle mutlu etmek isteyenleri bu stresten kurtaracak hediye seçeneklerini de özel sayfasında bir araya getirdi. Üstelik tüm bu hediye alternatiflerinden dilediğinize, “aynı gün teslimat” seçeneği ile geç kalmadan sahip olabilir ya da isterseniz sevdiğinize tam 14 Şubat’ta ulaştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.