n11.com alışveriş sitesinde hediye yağmuru

 • 21 Mayıs 2013
n11.com alışveriş sitesinde hediye yağmuru

Doğuş grubuna ait yeni online alışveriş sitesi n11.com üzerinde birçok firmanın online mağazasına ulaşabilirsiniz. n11.com yeni kampanyasında 16 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında, n11.com’da Elektronik ve Otomotiv Kategorilerinde tek seferde ve taksitli yapacağınız alışverişlerde, sepet tutarına karşılık gelen hediye havuzunda geçerli kupon kazanıyorsunuz.

Kampanyada, 499 TL ve üzeri, 999 TL ve üzeri ile 1.499 TL ve üzeri sepet tutarlarına göre 3 farklı hediye havuzu bulunuyor. Siparişinizi teslim aldıktan sonra Alışverişi Tamamla butonuna basarak onaylayın. Alışverişin tamamlanmasından 15 gün sonra kuponunuz aktif hale geliyor. Daha sonra, alışveriş tutarınızdaki hediyelerden dilediğiniz seçip kupon ile ücretsiz alıyorsunuz. Kuponunuzu aktif olduktan sonra 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Kampanya Detayları
n11.com’da, 16 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında, Elektronik ve Otomotiv kategorilerinde tek seferde yapılan taksitli ve tek çekim satın alma ile oluşturulan sepet tutarı:

 • 499 TL ve üzeri alışverişler için Sarı,
 • 999 TL ve üzeri alışverişler için Turuncu,
 • 1.499 TL ve üzeri alışverişler için Kırmızı olmak üzere 3 ayrı hediye havuzu bulunuyor. Sipariş teslim alındıktan sonra Alışverişi Tamamla butonuna basılarak onaylanıyor. Alışverişin tamamlanmasından 15 gün sonra kupon aktif hale geliyor. Kupon aktif hale geldikten sonra söz konusu sepet tutarının hediye havuzundan bir ürün seçilip ücretsiz alınıyor.
 • Kupon aktif olduktan sonra 30 gün içerisinde, belirtilen hediye havuzunda kullanılmak üzere geçerlidir.
 • Her alışverişte en fazla 1 adet kupon kazanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazandığınız kuponları kullandığınız alışverişlerden kupon kazanamazsınız.
 • Kampanyada her müşteri sadece bir hediye seçebilir. Aynı sepette alabileceği hediye maksimum 1 adettir.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için sepet tutarı hesaplanırken tüm indirim ve kuponlar düştükten sonra kalan tutarın, hediyeye hak kazanmak için gerekli minimum tutar olan 499 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

  Örnek;
  Ürün Fiyatı: 1.000 TL (KDV dahil)
  n11.com Puanı: 140TL
  n11.com Kuponu: 100 TL
  Sepet Tutarı: 760 TL (Hediye kampanyasından yararlanabilmesi için dikkate alınacak tutar.)

 • n11.com ürünleri değiştirme/kaldırma ve fiyatları düşürme /yükseltme hakkına sahiptir.
 • Garanti-Bonus Kampanyası koşulları, bu kampanyada da geçerlidir. Bonus kartlarla yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde, peşin fiyatına 11 taksit, 11 TL indirim ve 11 TL n11.com Bonus kazanırsınız.
 • İade sürecinde, ürünü ve hediyenin birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. Ürünü teslim edip hediyeyi teslim edilmediğinde, hediye ürünün tutarı, iade tutarından düşülecektir. Hediye ürünün tutarı, platformda satışa sunulduğu tutardır.
 • Kampanya kapsamında hediye değişimi ve ücret iadesi yapılamaz.
 • Elektronik ürünlerin “Cayma hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orijinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.
 • Cayma Hakkı dışında 7 ila 30 gün arası iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.
 • Cep telefonuna sim kart takılması veya WiFi ile network bağlantısı kurulması, cihazı 2. el durumuna düşüreceğinden sebepsiz iade edilemez. Ayıplı vs. ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir. Mağaza teknik servis raporu talep edebilir.
 • Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması veya kurulumunun servis haricinde yapılması durumunda iade alınmayacaktır.
 • Satın alınan cep telefonuna sim kart takılması, Wi-Fi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiş olacaktır. İlgili Mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında “ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması” gerekmektedir. Bu nedenle de sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

*** Hediyeli Alışveriş Kampanyası yalnızca Türkiye dahilinde yapılacak olup TCKN/YKN olan müşteriler için geçerlidir. n11.com, herhangi bir suiistimal veya kötü niyet tespiti durumunda, Hediyeli Alışveriş Kampanyası kapsamında yapacağı iptal ve geri ödeme yükümlülüğünden vazgeçme hakkına sahiptir. n11.com, kampanya ile ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya mağazaların stokları ile sınırlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ