Nescafe 2017 çekiliş katılım – 3 Mercedes Cla200 333 iphone 7 hediye

 • 16 Ocak 2017
Nescafe 2017 çekiliş katılım – 3 Mercedes Cla200 333 iphone 7 hediye

Nescafe 2017 yılına özel muhteşem çekiliş kampanyasını duyurdu. 2017 çekilişinde nescafe paketlerinden çıkan şifreyi sms veya internet sitesi üzerinden göndererek katılım sağlayanlar 3 adet Mercedes Cla 200 FL AMG otomobil, 333 adet iphone 7 cep telefonundan birinizi kazanma şansı yakalayacak.

Nescafe çekilişine ücretsiz olarak nescafe.com.tr üzerinden şifrenizi göndererek katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Bu kampanya MPİ’nin 04.10.2016 tarih ve 2345-7357 sayılı izni ile Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.(“Nestlé”)’nce 15.01.2017(saat 00.01)-15.04.2017(saat 23.59) tarihlerinde T.C. Sınırları içinde promosyonlu Nescafe 3’ü1 Arada Orijinal, Nescafe 3’ü1 Arada Extra, Nescafe 2’si1 Arada veya Nescafe 3’ü1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinden birini satın alıp ambalaj içerisindeki şifreyi, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 6635’e bir SMS gönderen veya www.nescafe.com.tr (ücretsiz)’deki formu eksiksiz dolduranlar çekilişe katılabilir.
 • Her şifre bir çekiliş hakkı kazandıracaktır, mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gelen katılım kabul edilecektir.
 • Katılımlarda şifre, ad, soyad ve adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • SMS ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. SMS ile başarılı/hatalı tüm katılımlar Avea, Turkcell, Vodafone için KDV&ÖİV dahil 0,65TL’den katılımcıya ücretlendirilir.
 • Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.
 • Çekilişte tavsiye edilen perakende satış bedeli 136.183,00TL olan 3 adet 2016 Model Mercedes Benz CLA 200 FL AMG Otomobil ve tavsiye edilen perakende satış bedeli 3.950,00TL olan 333 adet iPhone 7 32GB Cep Telefonu (hat ve kart hariç) ikramiyesi verilecektir.
 • Çekiliş 21.04.2017 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin (“U2”) Gülbahar M. Cemal Sururi S. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazananlar 27.04.2017’de Takvim Gazetesi Türkiye baskısında ve www.nescafe.com.tr’de duyurulacaktır.
 • İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunlu olup  saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekilişe Nestle ve U2 çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalarda ikramiye kendilerine verilmeyecektir.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • ÖTV&KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Kişisel verileriniz, ilgili mevzuata uygun ve  http://www.nestle.com.tr/info/kisisel-verilerin-korunmasi  kapsamında kaydedilecektir.
 • Ayrıntılı bilgi ve daha fazla sürpriz hediyeler için www.nescafe.com.tr. Promosyona katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.
 • Katılımcılar, işbu Kampanyaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Nestlé tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
 • Katılımcılar Nestlé’nin ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınır ve süreye bağlı olmadığı kendi rızaları ile kabul etmişlerdir.
 • Bununla birlikte, Nestlé ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi dijital kanalda da tüm altyapının oluşturulabilmesi ve Nestlé’ye aktarılabilmesi için Sesli Harfler Ajans – Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., Tüketici İletişim Merkezi’ne gelen kampanya katılımı/hediye ile ilgili konularda TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş ile katılımcıların kişisel bilgileri paylaşılacak olup kampanyanın tamamlanabilmesi ve sonrasında yapılacak tanıtım faaliyetlerinin gerektirdiği süre boyunca saklanacak ve işlenecektir.
 • Katılımcılar, sahip oldukları haklar ve ilgili üçüncü kişilerle irtibata geçebilecekleri konusunda bilgilendirilmişlerdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Dr. Çetin dedi ki:

  Çekiliş bahane Nescafe ile hayatınızı zehirlemeyin!

  Çözülebilir kahvelerin üretimi esnasında kullanılan eser maddeler ağır kanserojendir. Nescafe paketlerinin içeriğini okumanızı tavsiye ederim. Doğallıktan eser olmayan bu kimyasal kahvemsiler, böbrek, karaciğer ve tüm organlarda kanseri tetiklemektedir. Bu kahvelerin kansere etkisi noktasında binlerce bilimsel çalışma var ama bunlar sermaye sahipleri tarafından sümenaltı ediliyor.

  Bundan 20 yıl sonra her iki insandan birinde kanser görülecek. Çocuklarınızı ve geleceğimizi düşünün lütfen!

 2. Melek dedi ki:

  Çok haklısınız, nescafe yerine mis gibi filtre kahve içiyorum. French press ile hazırlıyorum gerçek kahve zevki ve sağlıklı. Gelenekseller Türk kahvesine devam etsin.

 3. Mert Lale dedi ki:

  Nescafe 2017 çekilişi yanında 20 adet şifre ile burger kingden bedava menü kazanabilirsiniz.

 4. Anonim dedi ki:

  Dediginiz şekilde şifre, ad,soyad,adres seklinde SMS olarak gönderiyorum ama hatalı msj diyor kaç kere denediysem olmadı

 5. Musa dedi ki:

  Sonuçları göremiyorum nasıl gorecem

 6. Anonim dedi ki:

  reklam reklam oyalama milleti neden merakta bırakıyorsunuzki cekiliş namuslu şerefli yapılıp bittiyse açıklayın millet cocuk değil acıklayın resmi gazetede 27 işbraz etsin nescafe gibi bir büyük kuruluş şirketine hiç yakışmıyoo

 7. Anonim dedi ki:

  iyide kapnya bit diyorlar ne zaman yine başlyacak

 8. Anonim dedi ki:

  İki saattir siteden çıkamiyorum.NEDEN?

 9. ahmet emin dedi ki:

  bende hiç şans yok yinede denedim hiç birşey çıkmadı acaba kendi tanıdıklarınamı çıkıyor bu çekilişler anlamadım bende bir soru işareti olarak kaldı

 10. Anonim dedi ki:

  nerden dfg

 11. ağacan dedi ki:

  paraf tüm harcamalara 2 ay erteleme kampanyası geldi

 12. Anonim dedi ki:

  Cekilise nasil katiliyoruzki

 13. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Nescafe alıyorsunuz, pakette şifreyi kullanarak gereki mesajı atıyorsunuz.

 14. Anonim dedi ki:

  ence tamamen düzmece 2 sene önce inandım 80 e yakın şifre yolladım kendi adıma ve belki baskalarına çıkar diye değisik kişiler adına bir tanemi tutmaz kandırıyorlr

 15. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar olayı kendi açınızdan düşünmeyin. Bu tür çekilişlere milyonlarca şifre gönderiliyor. Sadece siz 80 şifre göndermiyorsunuz. 80 şifreyle kazanma şansınız çok düşük.

 16. Ysm dedi ki:

  Yıllardır katılıyorum hala akıllanmadım inanıp yine katılıyorum en azından hamburger menűsű kazanırım. Sahibi bellidir arabanında telefonlarında…

 17. Ysm dedi ki:

  Yalan yalan yalan…..

BİR YORUM YAZ