Nescafe herkese 2 aylık Exxen aboneliği hediye

  • 14 Eylül 2021
Nescafe herkese 2 aylık Exxen aboneliği hediye

Acun Ilıcalının Netflix benzeri ücretli kanalı Exxen büyümeye devam ediyor. İçerik olarak çok büyük bir platform olmasada güzel programlar olabiliyor. Necsafe yeni kampanyasında 100 gramlık Gold kahvelerden çıkan kodla herkese 2 aylık exxen aboneliği sunuyor.

1 Eylül – 1 Mart 2022 tarihleri arasında Nestle Nescafé Gold 100gr paketlerinden çıkan tek kullanımlık promosyon kodlarını Exxen uygulamasına eksiksiz olarak giren herkese 2 aylık Exxen üyeliği hediye edilecektir.

Promosyon kodu 2 Ay Ücretsiz Reklamlı Aylık Paket Exxen üyeliği sunmaktadır. Exxen Üyeliğini gerçekleştirebilmek için Exxen kredi kartı bilgisine ihtiyaç duymaktadır.

Kampanya Ayrıntılar
İşbu Kampanya, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve Exxen Dijital Yayıncılık Anonim Şirketi tarafından düzenlenmektedir.
Kampanyaya; 01 Eylül 2021 – 01 Mart 2022 tarihleri arasında ve Türkiye’deki tüm Mağazalar, Marketler ve Online Kanallarda (Promosyonlu ürünlerin bulunduğu tüm satış noktaları) 1 adet Kampanyalı “Nestlé Nescafé Gold 100gr” ürününden alışveriş yapan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir.
Türkiye’deki tüm Mağazalar, Marketler ve Online Kanallarda (Promosyonlu ürünlerin bulunduğu tüm satış noktaları)
Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
Nestle Nescafé Gold 100gr Paketlerinden çıkan her promosyon kodu ayrı olarak değerlendirilecektir.
Tüketicilerin kampanyaya katılmak için, Nestle Nescafé Gold 100gr paketlerinden çıkan tek kullanımlık promosyon kodlarının Exxen uygulamasına eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir. Kodun aktif hale getirilmesi için Exxen platformundan üyelik oluşturulması gerekmektedir. Mevcut Exxen üyelikleri ile kod kullanılamamaktadır. Kampanya ödül stokları sınırlıdır.
Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
2 Ay Ücretsiz Exxen Üyeliği Exxen uygulamasında belirtildiği şekilde aktive edildikten sonra 2 ay süreyle geçerli olacaktır. Promosyon kodu 2 Ay Ücretsiz Reklamlı Aylık Paket Exxen üyeliği sunmaktadır. Exxen Üyeliğini gerçekleştirebilmek için Exxen kredi kartı bilgisine ihtiyaç duymaktadır. Tüketicinin kampanya başlangıcından itibaren 2 ay içerisinde veya ücretsiz üyelik hakkı bitmeden önce Reklamlı Aylık Paket Exxen üyeliğini iptal etmemesi halinde Tüketici’nin kartından ilgili tutar çekilecek ve üyeliği devam edecektir.
Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
Paketlerden çıkan tek kullanımlık promosyon kodları 1 Mart 2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.
Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Kampanya kodu ile başlatılan Abonelik’lerde paket değişikliği yapmak istenirse, kampanya kapsamında EXXEN tarafından tanınan faydalardan yararlanılamayacaktır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x