Nivea fotoğraf yarışması 2015 başvuru ve detaylar

  • 15 Eylül 2015
Nivea fotoğraf yarışması 2015 başvuru ve detaylar

Nivea 2015 yılına özel genç fotoğrafçılar kampanyası kapsamında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’yle gerçekleştirdiği işbirliği ile 15 Eylül – 16 Ekim tarihleri arasında aile ve güven konusunda fotoğrafları yarıştırıyor. Çekilen fotoğraflar arasından kazanan öğrenci 2000 euro para ödülü kazanacak.

Hem eğlenmek hem de ödül heyecanı için fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Aynı zamanda Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde gerçekleştirilen Genç Fotoğrafçılar Yarışması’nın değerlendirmeleri 2 etapta gerçekleştirilecek. 18 yaşını doldurmuş, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin katılabileceği yarışmanın ilk etabında jüri üyeleri, yaratıcılık, duyarlılık, aile, beraberlik ve güven kriterlerine sahip 10 fotoğrafı belirleyecek. İkinci etapta ise NIVEA’nın Almanya merkez ofisinden katılan jüri üyeleriyle beraber, ilk 3’e girenler seçilecek. Öğrencilerin renkli bir fotoğraf ile katılabileceği yarışmaya; photoshop gibi programlarla dijital manipülasyon yapılan eserler kabul edilmeyecek.  Yarışmada finalist olan 3 genç fotoğrafçının eserleri NIVEA Global ekibi tarafından tüm dünyadaki iletişim çalışmalarında ve pazarlama faaliyetlerinde görsel araç olarak kullanılabilecek.

Seçici Kurul’da Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Fotoğraf Bölümü Başkanı Doç. Emre Ekizler, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Osman Ürper, NIVEA Marka Müdürü Melis İnce, NIVEA Marka Pazarlama Sorumlusu Ece İslimyeli ve A&B İletişim Dijital Ekip Yöneticisi A. Seçkin Canan yer alacak. Fotoğraflar; yarışma temasına uygunluk, yaratıcılık, anlatım gücü ve teknik kriterlere göre değerlendirilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ