Nokia E5 Cep telefonu Kampanyası Turkcell’de

  • 29 Aralık 2010
Nokia E5 Cep telefonu Kampanyası Turkcell’de

Nokia e5 cep telefonu şimdi Turkcell ile kontratlı olarak kolayca sahip olabilirsiniz.31 Ocak 2011 tarihine kadar çok özel fırsatlarla Nokia E5’e sahip olabilirsiniz.

Kontratlı Teklif Katılım Koşulları:
Ödenmemiş faturası bulunmayan,
12 aydan uzun süredir Turkcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üstü olan veya,
Herkesle 1200, Herkesle 2500, Alo 1200, Alo 2500 ve Platinum paket aboneliği bulunmayan ve üç ayda bir belirlenen; son 4 ayın en yüksek 150 TL üzeri 3 faturasının ortalaması en az 170 TL olup ödenmemiş faturası bulunmayan bireysel faturalı abonelere ise ilk 12 ay anlaşmalı kredi kartı aracılığıyla tahsilat bir seçenek olarak sunulacaktır. 24 ayx 45 TL teklifinden kredi kartı ile faydalanmak isteyen aboneler, teklifte geçerli olan toplam paket bedellerinin ilk 12 ayı anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla tahsil edilecektir.
Bu kriterleri sağlamayan aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık paket tutarını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir. Bu kampanyaya, katılmak isteyen müşterilerimizin kendi adlarına kayıtlı kredi kartlarını ibraz etmeleri zorunludur.
Kampanya kapsamındaki anlaşmalı kredi kartları:
Akbank Kredi Kartları: WINGS, AXESS, EXI26, CARREFOUR AXESS, CITY AXESS, FISH
Garanti Bankası Kredi Kartları: AMERICAN EXPRESS BLACK CARD,AMERICAN EXPRESS CARD, AMERICAN EXPRESS GOLD CARD, AMERICAN EXPRESS PLATINIUM CARD, AMEX BUSINESS GREEN, AMEX BUSINESS GOLD, BONUS AMEX,BONUS, DENIZBANK BONUS, DENIZBANK GALATASARAY BONUS, EKIN BONUS, FLEXI, GARANTI KREDI KARTI,GALATASARAY BONUS, ING BONUS, MONEY, ŞEKERBANK BONUS, SHOP AND MILES, AMEX BLUE BOX GOLD, AMEX BLUE BOX PLATINUM, TEB BONUS, TÜRKIYE FINANS BONUS
FinansBank Kredi Kartları: CardFinans, Club Finans, Fix Card, WORLD SIGNIA, PAUL & SHARK GOLD,IFMC Classic, BEKART – BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ, BÜMED Gold Chip, TED Visa Kart Chip, TED Gold Chip, Sivasspor Card Chip, MKE Ankaragücü SK Kart Chip, BİLMED Gold Card Chip, CardFinans OnAir, Kalid Gold, Kabataş Gold
Kampanya kapsamında bireysel abonelere sunulan paket tutarına Nokia E5 cihazı, aylık 500 MB Internet kullanımı, her gün saat 21:00 – 09:00 arasında yurtiçi kullanımda Turkcell yönünde aylık 64 saat konuşma ve yurtiçi kullanımda 1000 SMS dahildir.
Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.
Paket?in karşılığına denk gelen 500 MB aylık mobil internet kullanım miktarları yurtiçi kullanım için geçerlidir. 64 saat ve/veya 1000 SMS kullanım miktarının aşılması durumunda kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirme abonenin kendi tarifesi üzerinden yapılır. 500 MB’ı aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Kazanılan ses, SMS ve data hakları üçüncü şahıslara transfer edilemez, ilgili ayda kalan miktarlar bir sonraki aya devretmez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.