Kampanya ve İndirim Haberleri

Öğretmenler günü kampanyaları ve indirimleri 2020

  • 22 Kasım 2020
Öğretmenler günü kampanyaları ve indirimleri 2020
Bir mühendis olarak bana en kutsal meslek hangisi diye sorsalar tek cevabım öğretmenlik olacaktır. Bizi 6 yaşından itibaren ailemizle şekillendiren, çocukken gerekirse burnumuzu silen, biraz büyüyünce çocukluk nazımızla uğraşan, ergenlikte kaprislerimize göz yuman öğretmenlerimiz. Yinede öğretmenlik sürekli eleştirilir, evde 1 çocuğa katlanamayanlar 25 çocukla ilgilenen öğretmenlerin işini basit olarak görür.
Pandemi sürecinde dairesinde 2 vatandaşın yanına gelmesinden korkan memurlar 25 çocuğun öğretmenle birlikte bir sınıfta kalmasını ister. Bu dönemde canlı dersle uğraşan öğretmenlerimiz maalesef en düşük memur maaşı ile hakları ödenmek istenmektedir. Tanıdığım birçok öğretmen bu işi maddiyatla değil manevi kazanç için yapıyor. Umarız öğretmenlerimiz hakkettikleri değeri elde eder. Kesinlikle bir toplum öğretmene verdiği değer ölçüsünde değer kazanır.
Tüm vefakar öğretmenlerimin günü kutlu olsun, iyiki varsınız.
Çok uzattım kusura bakmayın, 2020 yılına özel öğretmenler günü kampanyalarını biraraya getirdim.
SEA Life İstanbul akavaryumda öğretmenlere özel %50 indirim
Bize daima doğruyu göstermek için var gücüyle çalışan değerli öğretmenlerimize SEA LIFE İstanbul, 23-24 Kasım’da yetişkin ve yanında getireceği 2 kişi için biletler %50 indirimli!

Forum İstanbul’da bulunan ve heyecan verici deniz koleksiyonlarına ev sahipliği yapan İstanbul SEA LIFE Akvaryum 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel giriş biletlerinde 23-24 Kasım’da yetişkin ve yanında getireceği 2 kişi için biletler %50 indirim uyguluyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen tüm öğretmenlerin bilet gişelerindeki görevlilere öğretmen kartlarını göstermeleri gerekmektedir.

İskenderun Primemall Avm’de hediye kitap fırsatı
Tüm İskenderun halkı için bir buluşma noktası Primemall İskenderun AVM, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, öğretmenlerimize Kitap hediye edecek.
24 Kasım Salı günü Primemall İskenderun danışma bankosuna gelen öğretmenlerimize kitap hediye edilecektir.
Hediye tesliminde öğretmen kimliği ibrazı zorunludur.
Matmazel’den Öğretmenler Günü’ne Özel Fırsat!
Çantadan cüzdana, eldivenden, parfüm ve valize kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, her kesimden bayanların beğenisine sunan Matmazel, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel seçili ürünlerde net %40 indirime ek kasada ekstra %10 indirim uygulayacak.
%40 indirim seçili ürünlerde geçerlidir.
İstanbul Akvaryum 2020 öğretmenler günü ücretsiz giriş
Florya sahilinde yer alan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, öğretmenlerimiz hayatının en özel öğretmenler gününü dolu dolu yaşasın diye özel bir kampanya düzenliyor. 21 – 24 Kasım tarihleri arasında tam 4 gün boyunca İstanbul Akvaryum tüm öğretmenlere ücretsiz giriş hakkı sağlıyor.
Tüm öğretmenler 21-24 Kasım’da Akvaryum’u ücretsiz ziyaret edebilir, öğretmen yakınları da bu tarihlerde 125 TL yerine 70 TL, Çocuklar ise 90 TL yerine 50 TL indirimli giriş biletlerimizden yararlanabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. AbdllhY dedi ki:

    Güzel bir yorum yapmışsınız Nesrin Hnm bende imzamı atıyorum yazınıza ve tüm öğretmenlerin gününü en içten dileklerimle kutluyorum…

  2. Anonim dedi ki:

    TESEKKÜRLER

  3. Mahmut dedi ki:

    Tşkler abla kolay gelsin

BİR YORUM YAZ