Opet’te world card ile milli piyango çeyrek bilet fırsatı

  • 29 Kasım 2010
Opet’te world card ile milli piyango çeyrek bilet fırsatı

29 Kasım-31 Aralık 2010 tarihleri arasında Opet’ten Wordcard’ınızla tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe, Milli Piyango yılbaşı çekilişine çeyrek bilet hediye! Üstelik bir değil, iki değil tam 4 kere!
31 Aralık 2010 tarihlerine kadar kampanyaya katılan Yapı Kredi Word üyesi Opet akaryakıt istasyonlarından tek seferde Yapı Kredi kredi kartları ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen 31 Aralık 2010 tarihli çekilişe ait 1 (bir) adet çeyrek Milli Piyango bileti hediye edilecektir. Kampanyada verilecek Milli Piyango çeyrek biletleri, istasyon stokları ile sınırlıdır. Söz konusu Milli Piyango çeyrek biletlerinin, hak edildiği alışveriş anında istasyondan talep edilmesi, edinilemediği takdirde, stokların tükenmesine ve diğer mücbir sebeple ilişkin durumlar hariç olmak üzere, Opet�e bildirimde bulunulması gerekmektedir. Alışveriş sırasında talep edilmeyen / bildirimde bulunulmayan kampanya imkanları için geriye dönük işlem yapılmaz. Bildirim halinde, Milli Piyango çeyrek biletlerin hakedilişi ile ilgili karar yetkisi Opet�e aittir. Kampanyaya Anadolubank, Fortis ve Vakıfbank Worldcard�lar da dahildir. Hediye kazanımı kredi kartı bazında değil, müşteri bazında yapılmakdadır. Her müşteri aynı gün içerisinde en fazla 1 adet, kampanya süresince ise en fazla 4 çeyrek Milli Piyango bileti kazanılabilecektir. Ticari kartlar ve banka kartları ile yapılan alışverişler, Opet ile yapılan anlaşmalar uyarınca ilave fayda kazandırılan Otomobil işlemleri ve Wordpuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Her türlü bildirim, şikayet ve önerileriniz için; 444 67 38 Opet Çağrı Merkezi; kampanya ile ilgili detaylı bilgi için; www.worldcard.com.tr.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. süleyman bulut dedi ki:

    ş urfa opet kuybaşı akaryakıt istatasyoda 16 aralıkta 100tl ye alış veriş yaptım ve mıllıpiyango bıletımı vermedı oysa başkalarına verdığımı gürdüm durumu bılgınıze arz ederım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.