Ozmo 2015 çekiliş kampanyası

  • 17 Nisan 2015
Ozmo 2015 çekiliş kampanyası

Efsane çocuk markası Ozmo 15. yılına özel 2015 çekiliş kampanyasında muhteşem hediyeler kazanma şansı sunuyor. Yeni çekiliş kampanyası kapsamında Ozmo paketlerinden çıkan şifreyi OZMO yazıp bir boşluk bırakarak ürün kodu, ad soyada, ve adres bilgilerini aralarında boşluk bırakarak 6270’e sms gönderebilirsiniz. Yapılacak çekiliş sonucunda 5 aile Europa Park tatili, 15 kişi Apple iPad Mini ve 150 kişi Salcano bisiklet kazanacak.

Çocuk ürünleri kategorisindeki ürünleriyle evlerin tatlı miniklerine eğlence ve macera dolu bir dünya sunan Ozmo, 15. yaşını büyük bir coşkuyla kutluyor. Leziz ve yenilikçi ürünleriyle çocukların vazgeçilmezi olan Ozmo, başarısında en büyük katkıya sahip olan çocuklar ve ailelerine düzenlediği süper kampanyasıyla teşekkür ediyor.

17 Nisan’da başlayacak ve 15 Haziran’da tamamlanacak kampanyanın sonunda yapılacak çekilişle 5 aile Europa Park’a gitme şansı yakalayacak. Almanya’da yer alan Europa Park, çocuklara sınırsız eğlence ve macera sunarak onları masal dünyasının içine taşıyacak. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinin özelliklerini vurgulayan konuların kullanıldığı eğlence parkı Europa Park’ta oluşturulan bölgelerde çocuklar ülkeleri oyunlarla daha yakından tanıma fırsatı bulacak. Europa Park’ta tropik adalardan, yemyeşil ormanlara kadar farklı birçok tema park bulunuyor. Bir rüya şehri olan Europa Park’ta çocuklar eğlence ve şovların yanı sıra dev roller coaster ve daha birçok heyecanlı oyun ile unutulmayacak dakikalar geçirecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.