Kampanya ve İndirim Haberleri

Pegasus’ta Sabiha Gökçenden Ankara, İzmir, Malatya ve Konya’ya Biletler 44.99 Lira

  Pegasus Hava Yolları, tüm Ekim ayı boyunca İstanbul Sabiha Gökçen’den Ankara, İzmir, Malatya ve Konya’ya, İzmir’den de Elazığ, Hatay, İstanbul Sabiha Gökçen, Konya ve Mardin’e 44.99 TL’ye uçuyor!İstanbul, 29 Eylül 2010 – Türk insanını uçakla tanıştırarark, ekonomik fiyatlarla herkesin uçmasını sağlayan Pegasus Hava Yolları, Ekim ayında yurtiçi hatlarında 44.99 TL’ye uçurmaya devam ediyor.

  30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde www.flypgs.com internet sitesinden İstanbul Sabiha Gökçen’den Ankara, İzmir, Malatya ve Konya’ya, İzmir’den de Elazığ, Hatay, İstanbul Sabiha Gökçen, Konya ve Mardin’e bilet alan Pegasus misafirleri Ekim ayı boyunca tek yön tüm vergiler dahil 44,99 TL’ye uçacaklar.

  Yurt içinde 18 noktaya seferler düzenleyen ve ‘Low Cost’ sistemini Türkiye’ye kazandırmış olan  Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul ve İzmir çıkışlı yurt içi uçuşlarına yönelik kampanyasını yakalayın, 44,99 TL’ye uçuş deneyiminizi  ucuza getirin, dilediğiniz gibi gezin!

  Kontenjanla sınırlı kampanya biletlerini Pegasus Havayolları internet sitesi www.flypgs.com adresinden hemen satın alabilirsiniz.
  Pegasus Hava Yolları
  Türkiye’nin en köklü özel havayolu şirketi olarak 1990 yılında kurulan PEGASUS’un arkasında Sabancı ailesi fertleri tarafından kurulan ESAS Holding bulunuyor. ESAS Holding, havacılığın yanı sıra sağlık ve gıda sektöründe faaliyet gösteriyor. PEGASUS Havayolları’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Ali Sabancı, Genel Müdürlüğü’nü ise Sertaç Haybat yürütüyor. Pegasus Havayolları, iç hat tarifeli uçuşlarına 1 Kasım 2005 tarihinde başladı ve havayolunda hayata geçirdiği “low cost modeli” uygulamalarla Türkiye’de bir ilke imza attı. Pegasus, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı ana üs olarak seçerek Türk halkını ekonomik fiyatlar ve uçmanın kolay yolu ile tanıştırdı. Artan rekabet ortamında Türkiye’nin en yenilikçi ve en hızlı firmalarını bulma hedefiyle yola çıkan, Referans Gazetesi ve Türk Ekonomi Bankası tarafından her yıl düzenlenen ‘Hızlı Balık” yarışmasında Pegasus Havayolları 2008 yılının “En Hızlı Balığı” seçildi. Pegasus Havayolları’nın da sahibi olan ESAS Holding, Nisan 2009’da Almanya’nın ikinci, Avrupa’nın beşinci büyük havayolu şirketi olan Air Berlin’in yüzde 18.3 hissesini satın alarak en büyük hissedarı oldu.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.