Pizza Hut sınırsız pizza menü kampanyası 13.90 TL

  • 10 Mart 2015
Pizza Hut sınırsız pizza menü kampanyası 13.90 TL

Pizza Hut sınırsız menü ile açık büfede doyuncaya kadar pizza yeme fırsatı 13.90 TL fiyatla sizleri bekliyor. ‘Sınırsız Menü’, Pizza Hut’un en çok tercih edilen 4 pizza çeşidi, sofralarımızın vazgeçilmezi çorba ve sınırsız çaydan oluşan içeriğiyle haftanın her günü 13.90 TL’den satılıyor.

“Dünyanın en meşhur pizzası” sloganıyla, Türkiye’de senede 2 milyon müşterisine geniş menüsüyle hizmet veren Pizza Hut, restoranlarında yeniden sınırsız menü kampanyasını başlattı. Pizza Hut restoranlarında sınırsız 4 çeşit pizza, çorba ve çay içeriğiyle sunulan sınırsız menü, doyurucu içeriğiyle 13.90 TL’den satılıyor.

Önceki yıllarda sınırsız pizza deneyimiyle 7’den 70’e pizza severlerin hafızasına kazınan Pizza Hut’un açık büfe seçeneğinde, Akdeniz, Margherita, 4 Mevsim ve karışık pizza gibi en çok satılan ve farklı damak zevklerine hitap eden çeşitler farklı hamur alternatifleriyle yer alıyor. Yerel sofra alışkanlıklarına ve damak tadına da odaklanan Pizza Hut, bu kampanyasında sınırsız çay ve çorba keyfi de sunuyor. Bu 4 farklı pizza ve Pizza Hut’un tüm diğer lezzetlerini hızlı ve sıcak paket servis imkanıyla ev ve iş yerlerine de sipariş etmek mümkün.

Haftanın her günü geçerli olan kampanya, Pizza Hut’un Aksaray (Historia), AFM, Cevahir, Profilo, Levent, Altıyol, Beşiktaş, Galleria, Torium, Pelikan, Bursa Meydan, Eskişehir Espark ve Olivium Ankara Kızılay restoranlarında geçerli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MEHMET dedi ki:

    MERHABA pizza Hut bir numara

BİR YORUM YAZ