Prima reklam yıldızı ve 20.000 TL eğitim fonu kazanacak bebekler arıyor

  • 08 Ağustos 2011
Prima reklam yıldızı ve 20.000 TL eğitim fonu kazanacak bebekler arıyor

Prima bebek bezi markası televizyon reklamlarında oynamak üzere bebekler arıyor.Bebeğinizin Prima’lı mükemmel bir uykudan sonra yaşadığı harika günün videosunu paylaşın, Prima’nın yeni reklam yıldızı olma ve bebeğiniz için 20.000TL değerinde eğitim fonu kazanma şansı yakalayın!

Kampanya Detayı:

  • “www.primayildiziniariyor.com” adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek, “Prima Yıldızını Arıyor isimli yarışma. Procter & Gamble Tüketim Malları Sarı. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
  • Yarısma 01/08/2011 tarihinde saat 00.00’da başlayıp, 26/09/2011 tarihinde saat 00.00 ‘da sona erecektir.
  • Yarışmaya katılan kullanıcıların çocuklarının gün içerisinde en neşeli anlardaki videolarını yolladığı ve “www.primayildizinianyor.com” sitesindeki katılımcılann oylanmasına dayalı yarışmada, tüm kullanıcılar arzu ettikleri durumda her katılımcıya tüm yarışma boyunca tek bir defa oy verebileceklerdir.
  • Her katılımcı yarışmaya en fazla 50 megabytelık 3 adet video ile katılabilir. Siteye yüklenen bu videolar başka kııllanıcılar tarafından internet siteleri aracılığıyla paylaşma açık olacaktır. Procter & Gamble Tüketim Malları San. A.Ş. yüklenen videoların diğer kullanıcılar tarafından paylaşımından hiçbir şart ve koşul altında sorumlu değildir. 8 hafta boyunca sürecek olan yarışmanın her haftasında ilgili hafta içinde en çok oyu alan katılımcı, “haftanın birincisi’ olarak, 1 adet Sony marka video kamera kazanacaktır. Ayrıca yarışmanın sonunda genel puanlama sırasında birinci olan kişi büyük ödül alacaktır. Genel değerlendirme dahilinde birinci olup büyük ödülü kazanan bebek, Prima’nm yeni reklam yıldızı olmayı ve 20.000TL değerinde eğitim fonu kazanma fırsatı yakalayacaktır. 20.000 TL değerinde ikramiye için 1.755 TL veraset intikal vergisi bulunmaktadır. Kazanan talihliye 20.000 TL ikramiyesi veraset intikal vergisi düşmeden verilir, ikramiye için talihliden bu bedel talep edilir ve vergi dairesine yatırilır. 6.Genel ve haftalık puanlamalarda birinci olan bebekler en çok puanı toplayan 5 bebek arasından PSC pazarlama direktörleri, Pedagog Sevil Yavuz ve Güzel Sanatlar Reklam Ajansı GEO”sundan oluşan jüri tarafından seçileceldir.
  • Her haftanın bitiminde haftalık puanlar sıhrlanacak ve yeni haftanın birincisi, ilgili haftada alınan puanlar sayılarak belirlenecektir. Ayrıca genel puanlama için yarışmanın devam ettiği tüm süreye ilişkin genel puanlar birikmeye devam edecektir. Haftalık kazananlar her hafta Çarşamba günü sitede açıklanacaktır.
  • Her yarışmacı sadece bir kez ödül kazanabilir. Haftanın birincisi olan yarışmacıların daha önceki haftalarda da birinci olarak ödül kazanmış olmaları durumunda; video kamera hediyesi sıralamaya göre arkadan gelen diğer kullanıcılara verilecektir.
  • Procter & Gamble Tüketim Malları San. A.Ş verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini ve katılım koşullarını yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkım sahip tutar. Yarışma sonunda ödülleri kazananlar, “www.primayildiziniariyor.com” adresinden yayınlanacak ve hak sahiplerine e-posta yoluyla ulaşılacaktır.
  • Kazanan kişiler, yarışmanın gerçekleştirildiği www.primayildiziniariyor.com adresinde 03/10/2011 tarihinde ilan edilecektir. Yukarıda belirtilen ödülleri kazanan kişilere yine 03/10/2011 tarihinde kayıtlı e-posta adreslerinden özel olarak haber verilecektir. Odüllere hak kazanan asil kişiler için son başvuru tarihi 10/10/2011dir. Bu tarihe kadar başvurmayan asil kişiler haklarını kaybederler ve hakları sıralamaya göre arkadan gelen diğer kişilere geçer.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.