Profilo Alışveriş Merkezi Mercedes C 180 Çekilişi fırsatı

 • 03 Aralık 2010
Profilo Alışveriş Merkezi Mercedes C 180 Çekilişi fırsatı

Şimdiye kadar hiçbir çekilişten hediye kazanmayanlardanmısnız ? Bu sürekli böyle devam etmyecektir şansınız size bir gün güzel bir sürpriz sunacaktır.1 Aralık 2010 – 15 Şubat 2011 arasında Profilo Alışveriş Merkezi içerisindeki mağazalardan gün içersinde bir seferde Diğer banka kartları ve nakit kart ile her 50 TL ve katları (her 50 TL için 1 adet kupon) tutarında alışveriş yapan müşteriler bir adet Mercedes C180 K Luxury kazanma şansı yakalıyor.

Kamapanya Detayları:

 • Kampanya, 1 Aralık 2010 – 15 Şubat 2011 arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında, İstanbul ilinde bulunan Profilo Alışveriş Merkezi içerisindeki mağazalardan (ATALAY Döviz, HSBC Bank, AKBANK hariç) gün içersinde bir seferde Diğer banka kartları ve nakit kart ile her 50 TL ve katları (her 50 TL için 1 adet kupon) tutarında alışveriş yapan müşteriler kampanya standına gelerek fiş veya faturalarını ibraz ettiklerinde, 2 kısımdan oluşan 1 adet numaralı kupon verilecektir.
 • Kuponun bir kısmına isim, soyad, adres, telefon numarası, e-mail ve yaş yazılarak bu kısım noter onaylı kutuya atılacaktır, kuponun ikinci kısmı ise müşteride kalacaktır.
 • Ayrıca Finansbank kredi kartları ile (Fix Card, CardFinans GO, CardFinans University, ClubFinans, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Doctors, Xclusive Doctors, CardFinans Business, VadeKart ve KOBİ Business) Profilo Alışveriş Merkezi içerisindeki mağazalardan (ATALAY Döviz, HSBC Bank, AKBANK hariç) gün içersinde bir seferde 50 TL ve katları (her 50 TL için 3 adet kupon) tutarında alışveriş yapanlara ise fiş veya faturalarını kampanya standına gelerek ibraz edenlere 3 adet numaralı kupon verilecektir
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. kübra karakaya dedi ki:

  eğer kuponun bizde kalan kısmı kaybolursa ne olur

 2. admin dedi ki:

  Kübra hanım başvuru şartları arasında kart ile müracat edilmesi gerekir diyor.Ama siz yinede arayıp detaylı bilgi alın.

 3. kamil selvi dedi ki:

  çekiliş ne zaman yapılacak acaba ?

 4. duygu fırat dedi ki:

  cekiliş bgndü belki de kazandımm allahım nsl öğrencem ben şimdi

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.