Profilo sinemalarında çocuklara özel ücretsiz bilet kampanyası

  • 09 Nisan 2013
Profilo sinemalarında çocuklara özel ücretsiz bilet kampanyası

Profilo sinemalarında çocuklara özel ücretsiz bilet kampanyası başladı. Sinemaya gitmek çocukların da hakkı! Profilo Sinemaları Nisan ayı boyunca bedava film seanslarını çocuklara ayırdı! Haydi anneler, babalar, ‘The Croods’ filmini çocuğunuzla birlikte ücretsiz izlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken Profilo Sinemaları facebook sayfasının takipçisi olmak.

Profilo Sinemaları facebook takipçilerineÜCRETSİZ BİLET dağıtmaya devam ediyor. Nisan ayında bedava biletler çocuklara! Bu ay Profilo Sinemaları takipçileri ‘The Croods’filminiÜCRETSİZ izleyebilecek. Siz de Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girin vizyondaki en güzel filmleri bir arkadaşınızla birlikte ücretsiz izleyin.

Sinemaseverlerin buluşma noktası Profilo Sinemaları, sosyal medyada çığır açacak kampanyalara devam ediyor. Nisan ayı boyunca çocukların sevgilisi,‘The Croods’filminin bir seansını tamamen facebook takipçilerine ayırıyor.

09– 14Nisan tarihleri arasında Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, filmle ilgili soruları doğru yanıtlayan her 50. kişiye, 17 Nisan 2013saat 19:30’da gerçekleşecek ‘The Croods’filmi özel gösterimine 2 kişilik davetiye hediye! Bedava biletleri paylaşmak için uygulamaya facebook’daki yakın arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ