Renault Yaz Bakımı Kampanyası

  • 31 Mayıs 2010
Renault Yaz Bakımı Kampanyası

31 Mayıs – 3 Temmuz tarihleri arasında Renault Yetkili Servislerine gelin, yaza girerken Renault’nuzu eksiksiz bir bakımdan geçirin. Hem size, hem Renault’nuza iyi gelecek bulunmaz fırsatlar, büyük avantajlar ve hediyeler bir arada, Fix Servis Paketlerinde %20, Elf Motor Yağlarında %20, Renault Estetik Paketlerinde %20 indirim, 4 adet Continental veya Goodyear Lastik alana KDV bizden, Bonus, Maximum ve World’e 6 taksit ve tüm operatörlerden günlük 30 dakika konuşma süresi, hediye fırsatları Renault “Full Servis” Festivalinde sizi bekliyor !

Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Dacia Logan ve Dacia Sandero araçlar da kampanya avantajları kapsamındadır. Ön Cam Paketi kampanyaya dahil değildir. Renault Estetik indirimi, Renault Estetik hizmeti veren servis noktalarında geçerlidir. %18 KDV indirimi Continental, Goodyear, Fulda ve Dunlop marka lastiklerde geçerlidir.

Kampanya Katılım Koşulları

Bu kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya Avea’dan (kdv ve öiv dâhil) 0,40 TL, Turkcell’den (kdv ve öiv dâhil) 0,50 TL ve Vodafone’dan katılım (kdv ve öiv dâhil) 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
Kazanılan Avea günlük konuşma paketleri yüklendiğine dair onay kısa mesajının alındığı gün gece yarısı 23:59:59’a kadar geçerlidir. Yüklenen hediye günlük konuşma paketleri sadece Avea yönüne yapılan aramalarda ve SMS gönderimlerinde geçerlidir. Kazanılan paketler, Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell tarifeleri dahil tüm Avea tarifelerindeki aboneler tarafından kullanılabilir.

Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri tarafından kazanılan, günlük 30 dakika konuşma süresi teyid (hediyenin yüklendiğine dair gelecek bilgilendirme) SMS’inden itibaren 24 saat boyunca geçerlidir ve sadece Vodafone yönüne yurtiçi konuşmalarda kullanılabilir. SMS gönderimlerinde, mobil internet servislerinde, Vodafone ve 3. parti katma değerli servis satın alımında kullanılamaz. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir.

Turkcell’den katılımlarda geçerli koşullar için kampanya kapsamında kazanılan konuşma günlük paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanya katılımcıları için konuşma günlük paket yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek ve gelecek bilgilendirme mesajının ardından mesajın geldiği gün saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır. Turkcell sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar. Günlük konuşma paketi 12TL/30 dk ile sınırlıdır. Kazanılan konuşma paketleri sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır.

1. Kazandığınız konuşma paketi TL’lerini aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz:

• Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15sn)
• Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

2. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir.

3. Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.

4. Kalan TL miktarınızı öğrenmek için *123*16# ‘yi arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.