Sanko Park AVM’de finansbank kredi kartına Mercedes C180 Çekilişi için 3 kat hak

  • 03 Aralık 2010
Sanko Park AVM’de finansbank kredi kartına Mercedes C180 Çekilişi için 3 kat hak

15 Şubat’a kadar Sanko Park AVM’de Finansbank kredi kartları ile yapılan her 100 TL alışverişe 3 kat çekiliş hakkı sizi bekliyor. Çekiliş Sonucunda bir adet Mercedes C180 K Luxury’ye sahip olma fırsatıyla.

Kampanya Detayları:

  • Kampanyaya; 01.12.2010 (saat 10:00) – 15.02.2011 (saat 22:00) tarihleri arasında Sanko Park Alışveriş Merkezi içerisindeki 140 adet mağazadan gün içerisinde toplam 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler ve Finansbank�a ait CardFinans Nakit kartı ile alışveriş yapanlar her 100 TL�ye 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.
  • Tüm Finansbank kredi kartları ile (CardFinans Classic, Gold, Platinum, Fix Card, CardFinans GO, CardFinans University, Clubfinans, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Doctors, Xclusive Doctors, CardFinans Business, Vadekart ve KOBİ Business kredi kartı) gün içerisinde toplam 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler, her 100TL�ye 3 çekiliş hakkı kazanacaktır.
  • Alışveriş sliplerini getiren müşteriler, kendilerine verilen çıktılar üzerindeki şifreyi ad,soyad ve adres bilgileri ile birlikte tüm GSM operatörlerinden 7273 numaraya kısa mesaj göndererek çekilişe katılacaklardır.
  • Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.