Sony Nex fotoğraf yarışması

  • 20 Mayıs 2013
Sony Nex fotoğraf yarışması

Aynasız fotoğraf makinaları ile çok iyi satış rakamları yakalayan Sony Nex serisi makina sahiplerine özel fotoğraf yarışması başlatıyor. Profesyonel kaliteyi ceplere getiren kompakt fotoğraf makinesi serisi  Sony NEX, uluslararası savaş fotoğrafçısı, gezgin, macera insanı,  belgesel yapımcısı Coşkun Aral ile birlikte “2 Profesyonel 1 Macera”  isimli, ‘Renk’ temalı birfotoğraf yarışması başlattı. Türkiye’nin Fotoğraf Portfolyosu http://www.fotokritik.com/sitesi üzerinden “Coşkun Aral’ın gözünden, Sony NEX’in Objektifinden”sloganıylayürütülecek yarışma, fotoğrafa meraklı tüm amatör ve profesyonellere açık. Kazanan ilk üç kişi ise ödül olarak usta fotoğrafçı Coşkun Aral ile macera ve fotoğraf dolu iki gün yaşamak üzere

Kapadokya’ya gönderilecek ve Sony NEX fotoğraf makinesi kazanacak.
Sony,profesyonel DSLR çekim kalitesini ceplere sığdıran kompakt fotoğraf makinesi serisi NEX için çok özel bir yarışma başlattı. Fotoğrafa yeni başlayanlardan kendini bu alanda geliştirmek isteyen her seviyedeki fotoğrafçıya açık olan “2 Profesyonel 1 Macera” adlı yarışma, fotoğraf ustası,gezgin Coşkun Aral ile birlikte yürütülecek.

“Coşkun Aral’ın gözünden, Sony NEX’in Objektifinden”sloganıyla, http://www.fotokritik.com/ sitesi üzerinden 13 Mayıs ile10 Haziran arasında gerçekleştirilecek yarışma sonrasında 10-24 Haziran tarihleri arasında yüklenen fotoğraflar halk oylamasına sunulacak.Halk oylaması ile belirlenen 20 fotoğraf arasından kazananları, Coşkun Aral’ın liderlik ettiği jüri belirleyecek. Haziran ayının son günlerinde sonuçları açıklanacak yarışmanın kazananları ise Temmuz ayında Türkiye’nin en fotografik yerlerinden; doğa ve tarihin bütünleştiği Kapadokya’ya, Coşkun Aral ile birlikte iki günlük sürpriz bir yolculuk ile Sony Nex fotoğraf makinesi bekliyor.

10 Haziran’a kadar http://www.fotokritik.com/ sitesinden başvuruların yapılacağı yarışmanın ayrıntılı bilgilerine Sony Türkiye’nin resmi Facebook hesabından da ulaşılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ