Spotify premium kampanyası 3 aylık üyelik 0.99 TL

  • 27 Kasım 2015
Spotify premium kampanyası 3 aylık üyelik 0.99 TL

Eskiden cep telefonlarına mp3 yüklenir ve arşivler paylaşılırdı. Son yıllarda hemen herkesin telefonunda yüklü spotify şimdi premium 3 aylık üyeliği 0.99 TL gibi temsili bir rakamla yeni kulllanıcılara sunuyor. Yeni abone olanlar 3 aylık premium üyelik için kredi kartlarını tanımlayarak 0.99 TL ödeyecek.

Neden spotify premium üyelik almalıyım?

Spotify ücretsiz olarak kullanılıyor ama ses kalitesi düşük, parçalar brazzers porno izle arasında reklamlar çalınıyor, yeni müzikler dinlenemiyor. 320kbps yüksek ses kalitesinde, reklamsız ve özgür olarak yüzbinlerce müziği 0.99 TL ödeyerek kullanma fırsatını kesinlikle kaçırmayın!

Spotify 3 ay sonra kartımdan üyelik ücreti çekecek mi?

Kredi kartı ile ödeme sonrasında 3 aylık üyeliğiniz bitince normal fiyattan aylık üyelik ücreti kartınızdan çekilir. Bunu engellemek için internet şubenizden 1 TL limitli sanal kart oluşturup bunula ödeme yaparsanız bir daha ücret kesilmez.

Kampanya 2 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Eski üyeliğiniz varsa yeni bir mail adresi ile üye olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kredi kartlarında 3d secure aktif olanlar sistemde ödeme yapamıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.