Taksitle mtv ödeme kampanyaları

  • 02 Temmuz 2010
Taksitle mtv ödeme kampanyaları
HSBC ADVANTAGE

Yine mi Motorlu Taşıt Vergisi demeyin, peşin fiyatına 4 taksitle ödeyin!

www.gib.gov.tr

Kampanyadan 1 Temmuz – 2 Ağustos 2010 tarihleri arasında HSBC kredi kartlarıyla www.gib.gov.tr’den ödeme yapan müşteriler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 4 eşit taksitte yansıtılacaktır. 1 Temmuz-2 Ağustos 2010 tarihleri arasında ödeme yapan müşterilerimiz peşin fiyatına 4 taksit kampanyasından doğrudan yararlanacak olup, bu dönem içinde yapılan işlemler için tek ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır. Motorlu taşıt vergisi, trafik cezaları ve başkanlık tarafından belirlenen idari para cezalarınızı www.gib.gov.tr üzerinden HSBC kredi kartlarınızla ödeyebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage Nakitpuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır

MAXIMUM CARD

Maximum Kart 2010 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ikinci taksit (temmuz ayı) ödemelerinde kolaylık sağlayacak yeni bir kampanya başlatıyor.

Maximum kart kullanıcıları www.gib.gov.tr’den 1 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde üç eşit taksit imkânına sahip oluyor.

Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak.

CARD FINANS

Motorlu Taşıt Masrafları Artık Çocuk Oyuncağı

Kampanya Detayları
Motorlu Taşıt Masrafları Artık Çocuk Oyuncağı!

CardFinans�ılar MTV ve TPC ödemelerinde 4 taksit ve 1 ay erteleme imkanından yararlanıyor. Üstelik Ziebart Boya Parlatma ve Ultra Koruma Sistemi�den liste fiyatı üzerinden %30 indirimle, Ozonlama Yöntemi ile Dezenfeksiyon işleminden Ücretsiz faydalanıyor!

Kampanya 1 – 31 Temmuz 2010 tarihleri arasında www.gib.gov.tr �en CardFinans kredi kartları ile yapılacak ödemeler ve Finansbank İnternet Şubesi’nden hesaptan yapılan ödemelerde geçerlidir. www.gib.gov.tr üzerinden yapılan tüm tek çekim işlemlere 1 ay erteleme ve +3 taksit verilecektir.
İnternet Şubesi’nde sadece hesaptan ödeme alınacak olup, erteleme ve taksit uygulaması bu ödemelerde geçerli değildir.
www.gib.gov.tr internet adresinden kredi kartı ile veya Finansbank İnternet Şubesi’nden hesaptan yapılan ödemelerde Ziebart’ tan otomobiller için ozonlama yöntemi ile dezenfeksiyon hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak olup, tüm boya koruma sistemlerinde ise liste fiyatından %30 indirim sağlanacaktır.
Ziebart hizmetleri için uygulama tarihleri 02 Temmuz�1 Ağustos 2010 olup, Ziebart istasyonlarından telefonla randevu alınmalıdır.
Ziebart uygulaması için, ödemesini Kredi kartı ile yapan müşterilerimizin alındı belgesini ve ödeme yapılan kredi kartını, hesaptan ödeme yapan müşterilerimizin ise ödeme dekontunu ilgili hizmet noktasına uygulama öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir.
FixCard ile yapılan ödemelerde erteleme uygulaması geçerli olmayıp, ödemeler 2 taksitli olarak gerçekleştirilebilecektir.
CardFinans Business kampanyaya dahil değildir.
Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.

BONUS CARD

1-31 Temmuz 2010 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Bonus Card ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’ den ödeyin, 2 taksit fırsatından faydalanıın.
Kampanyadan Garanti Bankası tüm Bonus, Money, Flexi ve Shop&Miles MasterCard sahipleri ile ING Bonus, Denizbank Bonus ve Şekerbank Bonus sahipleri faydalanabilir.
Kampanyadan Bonus Business, Filo Card ve Corporate Card sahipleri de faydalanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.