Tansaş marketlerde money card ile %10 money kazanma fırsatı

  • 01 Şubat 2011
Tansaş marketlerde money card ile %10 money kazanma fırsatı

Money club card veya money özellikli diğer kredi kartları ile   28 Şubat tarihine kadar  Tansaş Mağazaları’nda  meyve – sebze ürünlerinden toplamda 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde %10 money kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları :

* 1 – 28 Şubat 2011 tarihleri arasında Tansaş Mağazaları’nda Money Club Card, Money Visa veya Money Club Card özellikli diğer kartlar ile meyve – sebze ürünlerinden toplamda 30 TL ve üzeri ürün alışverişinizin %10’u değerinde Money kazanılacaktır.
* Kampanyada en fazla 20 Money kazanılır.
* Kazanılan Money’ler 4 Mart – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında kullanılabilinir.
*  30 TL ve üzeri meyve – sebze ürün alımını Money Visa ile gerçekleştiği durumda, 2 kat Money kazanılacaktır.
* Money Visa ile 2 kat Money kazanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa’nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
* *Kampanyadan yararlanmak için kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
*  1 – 28 Şubat 2011 tarihleri arası herhangi bir tarihte Taze Money kampanyasına kayıt olduğunuzda 1 – 28 Şubat 2011 tarihleri arasındaki tüm meyve – sebze alımları kampanyaya dahil olacaktır.
* Kampanyaya kayıt olabileceğiniz kanallar: *SMS: TAZEMONEY boşluk kart numaranızı yazıp 0532 444 10 44’e gönderiniz. (Money Visa sahipleri kartın ilk 6 hanesi ve Min numarasını bitişik olarak, Money Club özellikli Shell Club Smart Card sahipleri ise kartın ilk 16 hanesini girmelidir.)
*  Kampanyaya katılımınız 1 SMS ile ücretlendirilecektir. *Tansaş mağaza danışmaları veya *www.moneyclubkart.com’dan da kampanyaya kayıt olabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ