Tansaş marketlerde money card ile %10 money kazanma fırsatı

  • 01 Şubat 2011
Tansaş marketlerde money card ile %10 money kazanma fırsatı

Money club card veya money özellikli diğer kredi kartları ile   28 Şubat tarihine kadar  Tansaş Mağazaları’nda  meyve – sebze ürünlerinden toplamda 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde %10 money kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları :

* 1 – 28 Şubat 2011 tarihleri arasında Tansaş Mağazaları’nda Money Club Card, Money Visa veya Money Club Card özellikli diğer kartlar ile meyve – sebze ürünlerinden toplamda 30 TL ve üzeri ürün alışverişinizin %10’u değerinde Money kazanılacaktır.
* Kampanyada en fazla 20 Money kazanılır.
* Kazanılan Money’ler 4 Mart – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında kullanılabilinir.
*  30 TL ve üzeri meyve – sebze ürün alımını Money Visa ile gerçekleştiği durumda, 2 kat Money kazanılacaktır.
* Money Visa ile 2 kat Money kazanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa’nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
* *Kampanyadan yararlanmak için kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
*  1 – 28 Şubat 2011 tarihleri arası herhangi bir tarihte Taze Money kampanyasına kayıt olduğunuzda 1 – 28 Şubat 2011 tarihleri arasındaki tüm meyve – sebze alımları kampanyaya dahil olacaktır.
* Kampanyaya kayıt olabileceğiniz kanallar: *SMS: TAZEMONEY boşluk kart numaranızı yazıp 0532 444 10 44’e gönderiniz. (Money Visa sahipleri kartın ilk 6 hanesi ve Min numarasını bitişik olarak, Money Club özellikli Shell Club Smart Card sahipleri ise kartın ilk 16 hanesini girmelidir.)
*  Kampanyaya katılımınız 1 SMS ile ücretlendirilecektir. *Tansaş mağaza danışmaları veya *www.moneyclubkart.com’dan da kampanyaya kayıt olabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.