Tchibo 2013 yılbaşı büyük çekiliş kampanyası

 • 04 Aralık 2012
Tchibo 2013 yılbaşı büyük çekiliş kampanyası

Tchibo 2013 yılbaşına özel kampanyasında muhteşem hediyeler kazanma şansı sunuyor. Kampanyada Tchibo’dan yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişte  büyük yılbaşı çekilişi’ne katılma hakkı kazanacaksınız. Yapılacak çekiliş sonucunda üç adet, çift kişilik, Akdeniz ve Adriyatik gemi seyahati, 10 adet ipad3 ve 20 adet Cafissimo Classic kahve makinesi kazanma şansı sizleri bekliyor.

4 – 31 Aralık tarihleri arasında yapılan alışverişleri kapsayan çekiliş fırsatı tüm Tchibo mağazalarında ve Tchibo.com.tr alışverişlerinde geçerli olacak.

Kampanya Detayları

 • Kampanya Tchibo mağazalarında (saat 1000-22:03) ve tchibo.com  Üzerinden yapılacak Internet mağazası alışverişlerinde 01.12.2012- 31.12.2012 tarihleri arasında geçerli olacak.. Son katılıım tarihinden sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacak..
 • Kanpanya tarihleri arasında Türkiye genelindekiTchibo mağazalarmdan tek seferde KDV dahil 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp kasa görevlisi tarafindan verilecek olan kupınlara (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) ad, soyad, yas, adres, telefon no. ve fatura no. bilgilerini yazarak noter onaylı kutulara atanlar ve www.thibo.com.tr Üzerinden Üyelik bilgileri (ad, soyad, adres, telefon no.) eksiksiz olup bk seferde KDV dahil 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar her 100 TL için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
 • Çekiliş hediyeleri: 3 adet çift kişilik Akdeniz Adriyatik Gemi Seyahati, 10 adet IPad 3 3240 4G, 20 adet Cafissimo Classic kahve makinesidir.
 • Tatil detayları:3 adet çift kişilik Akdeniz Adriyatik Gemi Seyahati,5 yıldızlı Costa Fasclnosa gemisi ile 25 Nisan-02 Mayıs 2013 tarihleri arasında, d ı ş kabinlerde tam pansiyon konaklamadan oluşturmaktadır 7 Gece Bgün Akdenz&Adriyatik seyahati Istanbul-Dubrovnık-Venedik-Bari-Katakolon-lzmir-Istanbul rotası doğrultusundadır, Liman vergileri, seyahat ve sağlık sigortası ücrete dahildir. Yurt dışı çıkış harcı, pasaport ve vize giderleri, seyahat esnası nda yapılacak kişisel harcamalar ve gemi bahşişleri talihliye aittlr.Talihli  hakkı Istanbul’da başlayıp Istanbul’da son bulacaktır.Tatil kamnan talihlinin bulunduğu ilden Istanbul’a ulaşım giderleri kendisine aittir.
  , Tatil hediyesi kazanıp herhangi bir nedenle bu hedIyeyI kullanamayan talihfilerIn kampanya düzenleyen firmalardan bir bedel talep etme hakkı olmayacak..
 • Seyahat hediyesi talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz.
 • 18 yaşından küçükler ile Tchibo çalşanları düzenlenecek olan çekilişe katılamayacaklardır. Katılıp kazansalar dahi ikramiyeleri verirneyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV-ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülukler talthliler tarafından ödenir.
 • Asil ve yedek tallhliye taahhütlü posta Ile tebligat yapılacak.
 • Kazanan ikramiyesini nakit karşılığı olarak talep edemez.
 • İnternet Üzerinden kampanyaya katılanların Üyellk bilgileri. (ad, soyad, yaş, adres, telefon no.), kuponlu katılımlarda katılımcıya alt bilgilerin (ad, soyad, yaş, adres, telefon no.. fiş/fatura no.) eksiksiz olması gerekmektedir. Eksik üyelik bilgileri olanlar kampanyaya katılamazIar.
 • Çekiliş 22.01.2012 tarihinde saat 10:30’da Tchibo Cadde bostan mağazasında noter huzurunda yapılacak olup, 25 Ocak 2013 tarihinde milliyet gazetsinde yayınlanacaktır.
 • Asil talihlilerin hediyesini almak için son başvuru tarihi 09.02.2013 yedek talihlilerin hediyesini almak için son başvuru tarihi 24.02.2013’tür.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Olcay Karafakioglu dedi ki:

  2013 yilbasi çekiliş sonuçlarını göndermenizi rica edeceğim.

BİR YORUM YAZ