Tefal Ramazan Facebook yarışması ile Tefal Actifry kazanın

 • 05 Ağustos 2011
Tefal Ramazan Facebook yarışması ile Tefal Actifry kazanın

Ramazan ayı yarışmaları devam ediyor.Şimdi Tefal Ramazana özel düzenlediği Facebook yarışması ile her hafta Tefal Actifry Hediye ediyor.Siz de “Yok Yok” olan iftar sofranızın fotografını Tefal Facebook sayfasına gönderin Tefal Actifry kazanma fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Katılım Koşulları

 • http://www.facebook.com/tefalturkiye Groupe SEB/Tefal markasına ait “Tefal Türkiye Facebook Sayfası” üzerinden gerçekleştirilen “Tefal’le Yok Yok!” uygulaması; 01/08/ 2011 tarihinde saat 17:00’da başlayıp, 28/08/ 2011 tarihinde saat 17:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonra sisteme düşen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Bu uygulamaya, “Tefal Türkiye Facebook Sayfası” nı beğenerek, “Tefal’le Yok Yok!” uygulamasına dahil olan katılımcılar yer alabileceklerdir.
 • Katılan yarışmacıların, içerisinde mutlaka kendisinin de yer aldığı ‘Ramazan Sofrası’nın fotoğrafını uygulamaya yüklemesi ve en fazla ‘like/beğen’i toplayan fotoğraflar arasında yer alması gerekmektedir. Seçici jüri birinci yarışmacıyı, en fazla ‘like/beğen’i toplayan fotoğraflar arasından seçecektir.
 • “Tefal’le Yok Yok!” uygulaması, ramazan ayı süresince her hafta yenilenecektir. Yarışmacılar, her haftaya ait fotoğraf galerisini “Tefal’le Yok Yok” uygulaması içerisinde bulabilecektir.
 • Uygulamaya dahil olarak fotoğrafını yüklemiş, like/beğeni toplamayı başarmış kullanıcılar arasından jüri seçimi ile birinci olmaya hak kazanmış kullanıcı, yalnızca bir defa birinci olma hakkına sahiptir. Hafta birincileri, her hafta fotoğraf yükleme işlemini gerçekleşetirebilecek fakat seçim listesinde yer almayacaktır.
 • Bu kampanya dahilinde; bulunan hafta birincisi olmayı başaran şanslı kişi, Tefal’den ActiFry kazanmaya hak kazanacaktır. Hediye kazanmaya hak kazanan şanslı kişi “Tefal Türkiye Facebook Sayfası”nda yer alan “Kazananlar” bölümünde her hafta başında Pazartesi günü duyurulacaktır.
 • “Tefal’le Yok Yok!” uygulamasına katılım ücretsiz olup, katılım koşullarını kabul eden herkes herhangi bir ticari koşul olmaksızın kampanyaya katılabilir.
 • Dağıtılacak hediyeleri kazanabilmek için katılımcının, uygulamaya dahil olurken gereken bilgilerin erişimine izin vermesi gerekmektedir. Aksi takdirde; yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Yarışma kaydı sırasında, katılımcı tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Groupe SEB ve Project House şirketleri sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya dahilinde verilecek Tefal ActiFry ödüllerinin talihlilere ulaştırılması ile ilgili sorumluluk Groupe SEB’ye aittir. Yarışmacıların yanlış veya eksik bilgi ile yapılan katılımları sonucu hediye gönderimlerinde oluşabilecek aksaklıklardan Groupe SEB sorumlu değildir.
 • Yarışmaya sadece Türkiye’de ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabileceklerdir. Bununla birlikte, yarışmaya yalnızca 18 yaşından büyükler katılabilir, 18 yaşından küçükler yarışmaya katılsalar bile ödüle hak iddia edemezler.
 • Bu yarışma, “Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik” kapsamı dışında olup, Milli Piyango İdaresi’nden Yarışma’nın gerçekleştirilmesi için izin alınma şartına bağlı değildir.
 • Kazananların belirlenmesinde Project House ve Groupe SEB mükerrer kayıtları geçerlidir. Katılımcılar, Project House ve Groupe SEB tarafından elektronik ortamda tutulan tüm kayıtların HUMK287. Madde anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu belirten kayıtlara her türlü itiraz ve bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif haklarından peşinen feragat ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 • Her katılımcı kendisine ait yalnız bir hesap ile katılma hakkına sahiptir. Project House ve Groupe SEB şirketleri, sitede ‘Kazananlar’ bölümünde hediye Tefal ActiFry kazandığı ilan edilen fakat bilgisayar teknolojilerini, öngörülmemiş teknik açıkları ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit katılımcıyı diskalifiye etme, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini, ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, üyeliğini feshetme, ve kazanan kişiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Katılımcılar Project House ve Groupe SEB bu hususlardaki değerlendirmeye ilişkin takdir yetkisini ve keyfiyetini gayri kabili rücu olarak kabul etmektedirler.
 • Kampanya sonrasında kişilerin kampanyaya katıldıkları profil ile verdikleri kimlik bilgilerinin uyuşması beklenecektir. Aksi halde kişi sahte profil olarak kabul edilecek ve ödül hakkını kaybedecektir.
 • Kazananlar listesinde birden fazla kez ilan edilmişse dahi katılımcı sadece bir ödül kazanabilir.
 • “Tefal’le Yok Yok!” Facebook platformunda geliştirilen bir uygulamadır. Uygulamayı çalıştırmak için uygulamaya izin veren bütün kullanıcılar, Facebook uygulaması ve Facebook gizlilik kuralları dahilinde izin verilen bütün bilgilerini Groupe SEB ile de paylaşmış sayılacaktır.
 • Katılımcılar, Groupe SEB ve Project House’un, kampanya sonrasında da kendilerine herhangi bir ürün veya hizmete ait tanıtım amaçlı e-posta göndermesine peşinen onay verdiklerini kabul ederler.
 • Project House ve Groupe SEB, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden, her türlü teknik aksaklıklarla (internet hızı, bağlantının kopması, siteye ve site içeriğine erişememe vb…) üçüncü kişi uygulamaları veya altyapılarından kaynaklanan aksaklıklardan oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.
 • Groupe SEB, her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme ve yarışma koşullarını, belirtilen maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
 • Yarışmayı kazanan katılımcı ödül kazanması durumunda ödül hakkını üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz. Yarışmada kazanılan ödüller değiştirilemez, paraya çevrilemez. Yarışmada kazanılacak ödüller ile ilgili vergi, harç, tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan katılımcıya aittir.
 • Yarışmaya Groupe SEB ve Project House çalışanları katılamaz. Katılsalar dahi bu kampanya dahilinde verilecek ödülleri kazanmaya hak kazanamazlar.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda yazılan katılım kurallarını okumuş ve onaylamış olduğunu kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.