Tekin Acar Cosmetics 2013 anneler günü indirimleri

  • 02 Mayıs 2013
Tekin Acar Cosmetics 2013 anneler günü indirimleri

2013 Anneler günü kampanyaları ve indirimleri sürüyor. Tekin Acar Cosmetics mağazalarında Turkcell abonelerine özel anneler günü kampanyasında %50’ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Kampanyadan yararlanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz ve Avantaj Şifresi’ni gsm numaranız ile birlikte kasa yetkilisine iletmeniz yeterlidir.

Kampanya, Tekin Acar Cosmetics mağazalarından yapılacak alışverişlerde, 3-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında tüm Turkcell’liler için geçerlidir. Kampanya kapsamında %50’ye varan indirim fırsatı sunulmaktadır. Bu kampanya diğer Tekin Acar Cosmetics kampanyaları ile birleştirilemez. Avantaj şifresinin alışveriş esnasında, hat numarasıyla birlikte kasiyere / satış görevlisine bildirilmesi gerekmektedir. Avantaj şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır. Kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur. Ürünlerle ilgili iade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ