Teknosa sevgililer günü kampanyası

  • 01 Şubat 2011
Teknosa sevgililer günü kampanyası

Teknosa ve Avea işbirliği ile  1-15 Şubat tarihleri arasında Teknosa’dan yapılacak  500TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 50TL indirim kazanacaksınız fırsatı kaçırmayın.
Teknosa kampanyasından faydalanmak isteyen, Avealıların �TEKNOSA� yazarak 5060�a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Cep telefonlarına gelen kampanya kodu ile birlikte müşteriler 15 Şubat tarihine kadar yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde “tek sefer” 50TL�lik indirim kazanacaklar.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.avea.com.tr/avantajavea adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya Koşulları;
Kampanya 1 Şubat 2011 � 15 Şubat 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya bitiş tarihleri ve koşulları değişiklik gösterebilir. Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin Teknosa Kart sahibi olmaları gerekmektedir. Kampanya Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com alışveriş sitesinde geçerlidir. Telefonla satışta geçerli değildir. 50TL indirimden yararlanabilmek için müşterilerin Teknosa Kart�la 500TL tutarında alışveriş yapmaları gerekmektedir. 50TL indirim kampanyası diğer kampanya ve indirimli ürünlerle birleştirilemez. İndirim operatörlerin TL kartı satışlarında geçerli değildir. Kampanyadan sadece 1 kez faydalanılabilir. Kampanyaya katılmak için TEKNOSA yazıp 5060�a SMS gönderilerek gelen şifrenin Teknosa Mağaza yetkililerine gösterilmesi veya www.teknosa.com adresinde ilgili alana girilmesi gerekmektedir. 5060�a gönderilen kısa mesaj KDV ve ÖİV dahil 0.40 TL olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. BARIŞ OCAKLI dedi ki:

    ELİMDE TEKNOSA YA AİT 200 TL LİK KURUMSAL HEDİYE ÇEKİ MEVCUT.TEKNOSA DAN ALACAĞIM 649 TL LİK FOTOĞRAF MAKİNESİNDE HEDİYE ÇEKLERİNE ARTI OLARAK TEKNOSA KARTIMLA BİRLİKTE SEVGİLİLER GÜNÜ İNDİRİMİNDEN DE YARARLANABİLECEKMİYİM?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.