Telekom Yeni Abone Gsm Kampanyası

  • 15 Temmuz 2010
Telekom Yeni Abone Gsm Kampanyası

Yeni aboneler için Ev Avantaj Tarifeleri şimdi çok daha avantajlı! Ev telefonu olmayan kalmasın, herkes evinde rahat rahat konuşsun diye 15.Temmuz.2010 ile 30.Eylül.2010 tarihleri arasında, ilk ay ve takip eden 3 ay boyunca, ilk 100 GSM dakikası ücretsiz…Bu sayede abonelerimiz GSM’de her yöne konuşacakları ilk 100 dakika için herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir.

Yeni aboneler için Ev Avantaj Tarifeleri şimdi çok daha avantajlı! Ev telefonu olmayan kalmasın, herkes evinde rahat rahat konuşsun diye ilk ay ve takip eden 3 ay boyunca, ilk 100 GSM dakikası ücretsiz…

15.Temmuz.2010 ile 30.Eylül.2010 tarihleri arasında, yeni abone olarak, Ev Avantaj tarifelerinden birini seçen müşterilerimiz, aboneliklerinin başladığı ay dahil olmak üzere takip eden 3 fatura dönemi boyunca, akşam 7’den sabah 7’ye yurt içi GSM yönüne 100 dakika ücretsiz arama yapma hakkına sahip olacaklardır. Bu sayede abonelerimiz GSM’de her yöne konuşacakları ilk 100 dakika için herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir.

Kampanya süresince, müşterilerimiz, seçtikleri Ev Avantaj paketinde kalmaları ya da tarife değişiklerini daha üst tarife paketlerine geçmeleri durumunda 3 ay boyunca hediye 100 GSM dakikasından yararlanmaya devam edebileceklerdir.

Kampanyadan faydalanan aboneler GSM aramalarında her ay 100 dakika bedavalarını akşam 7’den sabah 7’ye kullanabilecektir. GSM aramaları için geçerli olacak BEDAVA dakikalar sadece Akşam 7’den Sabah 7’ye kadar geçerli olacaktır.

Kampanyanın uygulandığı saatler dışında kalan aramalar abonenin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kota aşımı ve kampanyasız saatlerde Eylül 2010 sonuna kadar GSM Teşvik Kampanyasından faydalanılır. (Dakikası 6,5Kuruş/dakika) Kampanya başladıktan sonra hat iptali ile yeniden tesis talebi arasında 30 günden az süre bulunan aboneler, yeni abonelik tesisinde kampanyadan yararlanamaz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Kullanılmayan dakikalar sonraki aylara devredilemez. Paket içi kalan süreler 0800 314 15 16’dan ücretsiz öğrenilebilir. Ev Avantaj tarife paketlerinin tüm kuralları geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.