Kampanya ve İndirim Haberleri

Toshiba klima 1 alana 1 bedava kampanyası 2017

 • 07 Mart 2017
Toshiba klima 1 alana 1 bedava kampanyası 2017

Toshiba 2017 yılına özel klima kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında “salona sizden, diğer odaya bizden” sloganıyla 1 alana 1 bedava klima fırsatı sizleri bekliyor.

Alarko Carrier, geçtiğimiz yıl Toshiba klimalarda uyguladığı ve tüketicilerden yoğun ilgi gören “salona sizden diğer odaya bizden” kampanyasını, 6–31 Mart tarihleri arasında yeniden düzenliyor. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında 2 iç üniteli multi split klima; KDV, montaj ve 12 metre bakır boru dahil olmak üzere 5.257 TL bedelle tüketiciye sunuluyor. Yapı Kredi World kart sahipleri, Toshiba multi split klimalara peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla sahip olabiliyor.

Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren Toshiba’nın multi sistem cihazlarında, tek bir dış üniteye entegre edilen 2, 3, 4 veya 5 klima iç ünitesi birlikte çalıştırılabiliyor. Bu sayede, aynı anda 5 odada, farklı sıcaklıklarda iklimlendirme sağlanabiliyor. Hafif ve kompakt yapısıyla hızlı ve kolay kuruluma imkân veren dış ünite, duvarda az yer kaplıyor. Toshiba multi sistem klimalar, üst düzeyde soğutmayla maksimum konfor sunarken özel filtreleme sistemi sayesinde yaşam kalitesini de iyileştiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Merhet Dirim dedi ki:

  Ben kullanmaya başladım başarılı ürünler ,bu fiyata 2 klima grrçrkten güzel kampanya ,ihtiyacı olan kaçırmasın .bir günde ulaştı ürünler kurulumunu servis ücretsiz yapıyor

 2. Ekrem Sertel dedi ki:

  Toshibacimcom dan aldığımız ürünler geldikten sonra firmayı arayıp servis için randevu aldık sonrasında kurulum yapıldı ürünler gayrt güzel

 3. Anonim dedi ki:

  Kampanya devam ediyor mu? 1 Nisan 2018.

 4. Cuma koyunbakan dedi ki:

  Kampanya devam ediyor mu

BİR YORUM YAZ