Turk telekom Ev avantaj Tarifesi detayları

  • 12 Eylül 2010
Turk telekom Ev avantaj Tarifesi detayları

Yeni aboneler için Ev Avantaj Tarifeleri şimdi çok daha avantajlı! Ev telefonu olmayan kalmasın, herkes evinde rahat rahat konuşsun diye Ev Avantaj 200 tarifesini seçen yeni abonelerimiz 24.90 TL karşılığında 5 ay sınırsız konuşabileceklerdir. 4 Eylül2010- 31.Aralık.2010 tarihleri arasında, yeni abone olarak, Ev Avantaj 200 tarifesini seçen müşterilerimiz, mevcut paket fiyatı olan 24.90 TL’yi ödemeye devam ederken karşılığında aboneliğini yaptığı ilk ay ve ilk fatura dönemini takip eden 5 ay boyunca sınırsızca şehirçi ve şehirlerarası konuşma imkanına sahip olacaklardır.

5 ayın sonunda abone herhangi bir tarife değişiklik talebinde bulunmaz ise Ev Avantaj 200 paketinde kalmış olacak bu kapsamda toplamda 200 dakika/ay şehiriçi ve şehirlerarası konuşma hakkı ile devam edecektir. Kampanyamız Wirofon ve Aile Kart Müşterileri için de geçerlidir.

Hemen yeni abonemiz olmak için Türk Telekom Bayi ve Ofislerine uğrayabilir 444 1 444’ü arayabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için yeni abonelikte Ev Avantaj 200 tarifesinin seçilmesi dışında yapılması gereken başka bir işlem yoktur. Kampanyaya katılım için ilave ücret alınmaz ve taahhüt istenmez.

Sınırsız kullanım, adil kullanım limiti olan 3.000 dakika ile sınırlandırılacaktır. Kullanılmayan dakikalar sonraki aya devretmeyecektir.

Yeni aboneliklerini Ev Avantaj 200 tarifesinden yaptıran müşterilerimiz, mevcut paket fiyatı olan 24.90 TL’yi ödemeye devam ederken karşılığında aboneliğini yaptığı ilk ay (kaç gün boyunca abone kaldığı bilgisi ile 3.000 dk.sına oranlanarak ve ilk fatura dönemini takip eden 5 ay boyunca sınırsızca şehiriçi ve şehirlerarası konuşma imkanına sahip olacaklardır.

Kampanya başladıktan sonra hat iptali ile yeniden tesis talebi arasında 30 günden az süre bulunan aboneler, yeni abonelik tesisinde kampanyadan yararlanamaz. Paket içi kalan süreler 0800 314 15 16’dan ücretsiz öğrenilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.