Türk Telekom Yurtdışı konuşma ücretlerinde kampanya

  • 15 Ekim 2010
Türk Telekom Yurtdışı konuşma ücretlerinde kampanya

Türk Telekomdan yurtdışı görüşme ücretlerinde kampanya.Türk Telekom’un Ev Avantaj tarifelerinden yararlanan herkes, en çok aranan birçok ülke ile yıl sonuna kadar, tüm vergiler dahil dakikası 6,5 kuruştan konuşabilecek.

Türkiye�nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Ev Avantaj tarifeleri kapsamında gerçekleştirdiği �Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş� kampanyasının süresini yıl sonuna kadar uzattı. Buna göre Türk Telekom�un Ev Avantaj tarifelerinden yararlanan müşterileri, 31 Aralık 2010 dahil, yıl sonuna kadar, en çok aranan birçok ülke ile dakikası 6,5 kuruşa konuşabilecek.
�Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş� kampanyasında ise Türk Telekom müşterileri, 1. Kademe uluslararası sabit telefon görüşmelerini tüm vergiler dahil dakikası 6,5 kuruştan yapabiliyorlar. Kampanya Almanya, Fransa, İngiltere, İsviçre, Çin, ABD ve Avustralya gibi genel olarak en çok aranan ülkeleri kapsıyor.

Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş kampanyasının süresini müşterilerinin yoğun ilgisi üzerine uzatma kararı aldıklarını belirterek şunları söyledi:

�Müşterilerimize katma değerli hizmet ve ürünlerimizin yanı sıra, düzenlediğimiz kampanyalarla en ucuz arama ücretlerini sunarak, iletişim giderlerinden tasarruf sağlamalarını amaçlıyoruz. Ev Avantaj tarifeleri kapsamında sunduğumuz Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kampanyası da müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Türk Telekom�un avantajlar dünyasından daha fazla müşterimizin yararlanmasını sağlamak amacıyla, kampanyamızın süresini yıl sonuna kadar uzattık. Hayata değer katan kampanyalar düzenlemeye devam edeceğiz.�

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. REYHAN dedi ki:

    BUNLAR HEP ESKİ KAMPANYA YENİ YURT DIŞI KONUŞMA KAMPANYALARI VAR MI ACABA 2013

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.