Turkcell beklediğinize değecek kampanyası indirim kodları

 • 18 Ağustos 2015
Turkcell beklediğinize değecek kampanyası indirim kodları

Turkcell “beklediğinize değecek” kampanyası kapsamında online satış mağazası beklediginizedegecek.turkcell.com.tr adresinde birçok üründe geçerli olacak %90’a varan indirim kodları sunacak. Siteyi takip edenler iPad, iPhone, T60, T-Fit ve daha birçok farklı telefon, tablet ve aksesuarın yer aldığı ürünlere çok özel fiyatlarla sahip olacak. Sitede yeralan fırsatları görüp indirim kodunu al butonuna hızlı basan ziyatçiler indirim kodu alabilecek.

Nasıl indirimli ürün alacağım?

Arkadaşlar öncelikle kampanya Turkcell aboneleri için. Turkcell hattınızdan SIFRE yazıp 2222’ye sms gönderdiyoruz. Gelen şifre ile beklediginizedegecek.turkcell.com.tr adresinde bulunan hemen giriş yap butonuna tıklıyoruz. Giriş yaptıktan sonra ürünün süresi dolduğunda Robot değilim doğrulaması çıkacak, doğrulamayı geçince indirimli al şeklinde sarı kutu çıkacak. Katılanların neredeyse tamamına 50 TL indirim kuponu veriliyor. Telefonları indirimli almak elbette çok zor ve şans işi. Sisteme giriş yapan en hızlı kullanıcılara indirim sağlanıyor. Olayın bağlantı hızı ile alakası çok fazla yok, tamamen şans ve hız.

Şanslı ve hızlı takipçiler, yüzde 25 ile yüzde 90 arasında değişen indirim kodlarını turkcell.com.tr’de yapacakları alışverişlerde kullanacak. Geri sayım saati, belirlenen süre içerisinde tek bir ürünün indirim koduna doğru ilerleyecek ama beklediginizedegecek.turkcell.com.tr sayfasını takip edenler, sıradaki 5 ürünün neler olduğunu da görebilecek.

Dört gün boyunca devam edecek olan “Beklediğinize Değecek Kampanyası”, 21 Ağustos Cuma akşamı 20:00’da sona erecek

Kampanya Ayrıntıları

 • Beklediğinize Değecek kampanyası 18.08.2015 saat 09:00’da başlayacak ve 21.08.2015 saat 20:00’da bitecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim kodları, kodun alındığı tarihten itibaren beş gün geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında indirimli ürün fırsatından yararlanamayan müşteriler, sadece bir adet 50 TL’lik indirim kodu kazanabilirler. İndirim kodları, kodun alındığı tarihten itibaren beş gündür ve kodlar stoklarla sınırlıdır.
 • 50 TL’lik indirim kodları, 200 TL ve üzeri, tek seferde peşin alışverişlerde kullanılabilir.
 • Kampanya tüm bireysel Turkcell müşterilerine açık bir kampanyadır.
 • Turkcell grup çalışanları bu kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya turkcell.com.tr kampanyası olup; başka bir kanalda yapılmamakta ve kampanyadan kazanılan indirim kodları başka bir Turkcell satış kanalında kullanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimli ürünler ve indirim çekleri stoklarlarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında indirimli sunulan ürünler için verilen indirim kodları tek bir üründe kullanılabilir, aynı kodla birden fazla indirim kullanılamaz.
 • Turkcell kampanya kapsamındaki ürün, stok, indirim, kampanya süresi ve diğer tüm
  içeriklerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.