Turkcell BlackBerry Torch 9800 kampanyası

  • 02 Mart 2011
Turkcell BlackBerry Torch 9800 kampanyası

İş dünyasının vazgeçilmez telefonu Blackberry şimdi beyaz renkli modeliyle Turkcell’de sizleri bekliyor.Alıştığınız QWERTY klavyesi ve şimdi tam dokunmatik ekranıyla BlackBerry® Torch 9800, Turkcell’de! Yeni BlackBerry® 6 OS yazılımıyla zevkli, kolay ve akıcı kullanımın Turkcell farkıyla tadını çıkarmaya hazır olun.Üstelik şimdi 4GB Mega Paket, hafta sonu Turkcell’lilerle konuşma ve mesajlaşma dahil 24 ay boyunca ayda sadece 89 TL’ye kaçırmayın.

* BlackBerry Bold 9700, BlackBerry Curve 9300 ve BlackBerry Torch 9800 modellerinin aylık taksitlerine 4GB Mega Paket’e ek olarak kontrat süresi boyunca haftasonları tüm Turkcell’lilerle konuşma ve mesajlaşma da dahildir. Haftasonu konuşma ve mesajlaşma, yurtiçinde Turkcell’lilerle aylık toplam 64 saat konuşma ve 1.000 SMS’le sınırlıdır. Her fatura döneminde dakika ve SMS hakları baştan tanımlanır, bir sonraki aya devretmez.

24 Haziran 2010 tarihinden sonra kampanyaya katılmış ve katılacak aboneler için, kampanya taahhütnamelerinde belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen aykırı davranması, ve/veya kampanya tanımlanmış hattını başka bir operatöre taşıması/devretmesi ve/veya ilgili hattının faturasını son ödeme tarihinde ödememesi hallerinde uygulanacak cezai bedel, kampanya kapsamında sağlanan cihaz bedelinin sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ile Turkcell hizmetleri kapsamında sağlanan indirimler dikkate alınacak biçimde hesaplanacaktır. Bu tarihten daha önce kampanyaya katılmış aboneler için ise, aynı durumların oluşması halinde, sadece cihaz bedelinin sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı cezai bedel olarak faturaya yansıtılacaktır.

Faturalı abonelerimiz için BlackBerry Mega Paket, aylık 4 GB kullanımı içerir. Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan data miktarı bir sonraki aya devretmez. Bu miktarın üzerindeki kullanımlar * 0,05 TL/MB’dan ücretlendirilir (tüm vergiler dahil).

* Paket aşımı KB üzerinden üzerinden ücretlendirilir: 0,000049 TL/KB.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.