Turkcell faturanız için Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, Cumartesi günleri ücretsiz konuşun!

  • 06 Nisan 2010
Turkcell faturanız için Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, Cumartesi günleri ücretsiz konuşun!

22 Aralık 2009 – 30 Nisan 2010 tarihleri arasında Turkcell faturanız için hesabınızdan ya da Yapı Kredi kredi kartınızdan otomatik fatura ödeme talimatı verin, kampanya süresi boyunca faturalarınız otomatik ödendikçe her ay Cumartesi günleri ücretsiz konuşun.

Hesabınızda fatura ödemeniz için yeterli bakiye olmasa bile, Fatura Özel Ödeme Limiti tanımlatarak, Otomatik Ödeme Talimatı verdiğiniz faturalarınız, sadece bu amaçla kullanabileceğiniz kredi limitinden otomatik olarak ödenir.

Otomatik fatura ödeme talimatınızı, İnternet Bankacılığı – Ödemeler menüsü – Talimatlı Faturalar adımından, 444 0 444 Telefon Bankacılığı’ndan veya Şubelerimizden kolaylıkla verebilirsiniz.

Otomatik fatura ödeme talimatınızı erken verin, daha çok kazanın.

Kampanya koşulları:

  • Kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir ve ve 22 Aralık 2009-31 Mayıs 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Mevcut Turkcell otomatik fatura ödeme talimatının kampanya dönemi içerisinde iptal edilip, tekrar aktif edilen talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Şahıs ve şirket abonelikleri kampanyaya dahildir.
  • Kampanya süresi boyunca Cumartesi günleri ücretsiz konuşmak için 22 Aralık 2009 – 30 Nisan 2010 tarihleri arasında Turkcell faturası için hesap veya kredi kartından otomatik ödeme talimatı verilmesi ve 31 Mayıs 2010 tarihine kadar faturanın otomatik tahsilat görmesi gerekmektedir.
  • Ücretsiz görüşmeler Turkcell’lilerle yapılan yurtiçi görüşmelerde geçerlidir ve abonelerin Turkcell faturalarını otomatik ödemelerini takip eden 1 hafta içinde yüklenecektir.
  • 22 Eylül-22 Aralık 2009 tarihleri arasında en az 3 Turkcell faturasını üst üste otomatik ödeme yoluyla ödeyen abonelerimiz kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan sadece faturalı hat sahibi müşteriler yararlanabilecektir.
  • Ücretsiz konuşma başlangıcı ve bitişi abonelere Turkcell tarafından kısa mesajla bildirilecektir.
  • Turkcell bilgilendirme yapmak kaydıyla kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Turkcell İletişim Merkezleri ve www.turkcell.com.tr’de
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ