Turkcell Nar Kampanyasi 1 e 5 veren Aylık Nar

  • 23 Haziran 2010
Turkcell Nar Kampanyasi 1 e 5 veren Aylık Nar

31 Ağustos tarihine kadar 1E 5 VEREN AYLIK NAR ile 20 TL karşılığında tüm Turkcelllilerle 30 gün boyunca hem konuşurken hem de mesajlaşırken kullanabileceğiniz 100 TL kazanın! Dilerseniz 40 TL karşılığında HER YÖNE 30 gün boyunca hem konuşurken hem de mesajlaşırken kullanabileceğiniz 200 TL kazanın!

Kampanya Detayları:

Aylık Nar Bakiye ve Bitiş Tarihi Sorgulama

AYLIK 100 paketinden kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*84# tuşlayarak,
AYLIK 200 paketinden kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*85# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Ücretlendirme periyodu

AYLIK 100 paketi ile kazandığınız TL, kendi tarifenizin ücret ve ücretlendirme periyodu ile düşer.
AYLIK 200 paketi ile kazandığınız TL, mesajlaşırken ve Turkcelllilerle konuşurken kendi tarifenizin ücret ve ücretlendirme periyodu ile diğer yönler ile konuşurken 2 dakikası 65 kuruş ve 120 sn ücretlendirme periyodu ile düşer.

Tarife değişikliği

Tarife değişikliklerinde NAR bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ödemeli arama & Konferans görüşme

Kazandığınız AYLIK NAR TL’nizi ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Numara değişikliği & Devir

Numara değişikliği ve devirde AYLIK NAR paketinizdeki bakiye sıfırlanır.
Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

AYLIK NAR paketinizdeki TL bakiyesi müşteri hizmetleri numaraları, FCT, Kıbrıs, yurtdışı aramaları ve özel servis numaraları, Kıbrıs, yurtdışına atılacak SMS’ler için kullanılamaz.

Katılım:

  • 1’e 5 Veren Aylık Nar paketinden tüm tarifelerdeki bireysel Hazır Kartlılar yararlanabilir.
  • AYLIK 100 paketini almak için AYLIK100 yazıp, AYLIK 200 paketini almak için AYLIK200 yazıp 2222’ye atabilirsiniz.
  • Gelecek onay mesajına EVET yazıp cevapladığınızda AYLIK 100 paketi seçtiyseniz hattınızdan 20 TL düşecek ve karşılığında 100 TL yüklenecektir. AYLIK 200 paketini seçtiyseniz hattınızdan 40 TL düşecek ve karşılığında 200 TL yüklenecektir. Hediyeleriniz hattınıza yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.
  • AYLIK 100 paketi ile kazandığınız 100 TL’nizi 30 gün boyunca yurtiçi tüm Turkcelllilerle konuşurken ve mesajlaşırken kullanabilirsiniz. 100 TL tarifenizin ücretleri ile ücretlendirilecektir.
  • AYLIK 200 paketi ile kazandığınız 200 TL’nizi 30 gün boyunca HER YÖNE konuşurken ve mesajlaşırken kullanabilirsiniz. 200 TL mesajlaşırken ve Turkcelllilerle konuşurken kendi tarifenizden, diğer yönler ile konuşurken 2 dakikası 65 kuruş olarak ücretlendirilir.
  • Kampanyaya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ