Turkcell samsung Galaxy s kontratlı cihaz fiyatı kampanyası ve detaylar

  • 13 Eylül 2010
Turkcell samsung Galaxy s kontratlı cihaz fiyatı kampanyası ve detaylar

6 Kasım tarihine kadar Turkcell’lilere özel kampanya avantajları ile hemen Samsung Galaxy S’e kavuşabilirsiniz. Samsung Galaxy S ile sürekli online kalın, facebook, twitter, gmail ve şirket emaillerinizi tek bir noktadan yönetin. Facebook’taki veya google hesaplarınızdaki aktivitelerin direkt olarak Gaalxy S’inizin takvimine işlenmesini sağlayın. Size yaşattığı deneyimle Samsung Galaxy S ile eve gittiğinizde bile internete mobil olarak bağlanmak isteyeceksiniz.

Katılım:

Kampanyadan yararlanmak için en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne veya anlaşmalı zincir mağazalara gitmeniz yeterlidir.*

  • Ödenmemiş faturası bulunmayan,
  • 12 aydan uzun süredir Turkcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üstü olan veya,
  • Herkesle 1200, Herkesle 2500, Alo 1200, Alo 2500 ve Platinum paket aboneliği bulunmayan, Turkcell Platinum dünyasında yer alan bireysel müşterilerimiz, aylık paket ücretlerini ister Turkcell faturası ile isterlerse paket ücretlerinin ilk 12 ayını anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla ödeyebilirler.

Bu kriterleri sağlamayan aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık paket tutarını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.

Kampanya kapsamındaki anlaşmalı kredi kartları:

Akbank Kredi Kartları:WINGS,AXESS,EXI26,CARREFOUR AXESS ,CITY AXESS ,FISH

Garanti Bankası Kredi Kartları: AMERICAN EXPRESS BLACK CARD,AMERICAN EXPRESS CARD, AMERICAN EXPRESS GOLD CARD,AMERICAN EXPRESS PLATINIUM CARD,AMEX BUSINESS GREEN,AMEX BUSINESS GOLD, BONUS AMEX,BONUS, DENIZBANK BONUS,DENIZBANK GALATASARAY BONUS,EKIN BONUS,FLEXI, GARANTI KREDI KARTI,GALATASARAY BONUS,ING BONUS,MONEY,ŞEKERBANK BONUS,SHOP AND MILES,AMEX BLUE BOX GOLD,AMEX BLUE BOX PLATINUM, TEB BONUS ,TÜRKIYE FINANS BONUS

FinansBank Kredi Kartları: CardFinans,Club Finans,Fix Card,WORLD SIGNIA, PAUL & SHARK GOLD,IFMC Classic,BEKART- BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ,BÜMED Gold Chip,TED Visa Kart Chip,TED Gold Chip,Sivasspor Card Chip,MKE Ankaragücü SK Kart Chip,BİLMED Gold Card Chip,CardFinans OnAir,Kalid Gold,Kabataş Gold

*Cihazlar stoklarla sınırlıdır.

1 hat, kampanyaya tanımlı olduğu süre içerisinde, kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Aynı anda bir kişi maksimum 2 hattıyla kampanyadan yararlanabilir. Kampanya aboneliği devredilemez.

Ücretlendirme:


Samsung Galaxy S’e ister 12 ay, ister 24 aylık avantajlı tekliflerle sahip olabilirsiniz. Üstelik Turkcell’lilerle akşam 9’dan sabah 9’a kadar konuşma, görüntülü görüşme ve mesajlaşma; her ay 1 GB internet paketi teklife dâhildir.


Ödeme süresi (AY)
Toplam Aylık Ödenen
12 149 TL
24 89 TL


Detaylar:

Sabit ücret
Kampanya kapsamında alınan paket tutarına aylık 1GB Internet kullanımı, Turkcell’lilerle akşam 9’dan sabah 9’a kadar görüşme ve mesajlaşma ve Samsung Galaxy S telefon dahildir.

Paket fiyatlarına ÖİV ve KDV dahildir. İlk faturaya 1 seferlik damga vergisi yansıyacaktır.

Görüşme ve mesajlaşma
Kampanya kapsamındaki Turkcell’lilerle akşam 9’dan sabah 9’a kadar konuşma, görüntülü görüşme ve mesajlaşma yurtiçinde geçerlidir. Bir fatura dönemi için, konuşma ve görüntülü görüşme 64 saatle, mesajlaşma ise toplam 1000 adet SMS ile sınırlandırılmıştır. Her fatura döneminde dakika ve SMS haklarınız baştan tanımlanır. Paket’in karşılığına denk gelen görüşme ve mesajlaşma kullanım miktarlarının aşılması halinde, kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirme müşterinin mevcut tarifesi üzerinden yapılır.

Görüntülü görüşme
Görüntülü görüşme yapabilmek için görüştüğünüz kişinin telefonunun da görüntülü görüşmeyi desteklemesi ve 3G çekim alanında olmanız gerekmektedir.

İnternet
Paket’in karşılığına denk gelen 1GB aylık mobil internet kullanım miktarlarının aşılması halinde, kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirmenin paket aşım ücreti üzerinden yapılır. (0,000049 TL)

İptal
Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen aykırı davranılması ve/veya faturaların ödenmemesi, kampanya iptali, hattın iptali, devri ve hattınızı devretmeniz/başka bir operatöre taşıma durumlarında cayma bedeli yansır. Söz konusu aykırılığın gerçekleştiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken kalan vergiler dahil taksit tutarları toplamı cezai şart olarak ilgili hatta Turkcell Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

Arıza ve iade
Kampanyada satılan cep telefonlarında oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Turkcell’in kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Özel servis numaraları
Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.