Turkcell superonline fiber yalın internet 8mbps aylık 59 tL

  • 31 Ekim 2013
Turkcell superonline fiber yalın internet 8mbps aylık 59 tL

Turkcell Superonline fiber internet kampanyasında telefon aboneliği olmadan yalın internet fırsatı sizleri bekliyor.  Kampanyada 24 ay taahhütlü olarak 8mbps hızında interneti aylık 59 TL’ye alabilirsiniz.

Türkiye’de internet erişiminin öncüsü Turkcell Superonline, ADSL abonelerinin daha avantajlı fiyatlarla internet hizmeti alabilecekleri “Yalın ADSL” satışını hız kesmeden sürdürüyor. Turkcell Superonline’ı tercih eden tüketiciler, sabit hat olmaksızın yalın ADSL hizmetinden yararlanabiliyor. Turkcell Superonline artıkev telefonu alma zorunluluğu olmadan internet erişimi sağlıyor ve sabit ücretsiz uygun fiyat avantajları sunuyor. Fiber internet hizmetini ilk günden beri sabit hat ve sabit ücret zorunluluğu olmaksızın sunan Turkcell Superonline böylece yalın ADSL müşterilerinin de aynı avantajdan yararlanmasını sağlıyor.

Ev telefonundan vazgeçmek istemeyenlere de sabit ücret yok
Turkcell Superonline’ınyeni kampanyası dahilinde diğer avantajlı seçenek de,sabit ücret ödememek için ev telefonlarından vazgeçmek zorunda kalan tüketicileri memnun edecek. Yeni kampanya kapsamında dileyen herkes ev numarasını da Turkcell Superonline’a taşıyarak hem telefon hem de internet hizmeti için sabit ücret ödemekten kurtuluyor. Üstelik ev telefon numaraları da değişmiyor.

Böylece ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşıyan yalın ADSL aboneleri, ev telefonu ve interneti bir arada kullanabiliyorlar ayrıca bu iki servisin tek faturada ücretlendirilmesi nedeniyle daha kolay bir şekilde hizmet alıyorlar.

Ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşıyanlar, 8 Mbps’ye kadar limitsiz yalın ADSL internet hizmetini 24 ay kontratlı olarak sadece 59 TL’ye alabiliyor ve isterlerse ek avantajlı konuşma paketlerinden yararlanabiliyorlar. Turkcell Superonline’ın yeni kampanyası dahilinde,numara taşıma ya da numara tahsis kapsamında telefon hizmeti alan 24 ay kontratlı tüm yalın ADSL aboneleriayrıca24 ay boyunca ücretsiz olarak her ay 100 dakika konuşma paketinden de yararlanabiliyorlar. Üstelikaktivasyon ve modem içindeherhangi bir ek ücret ödemiyorlar.

1 Ocak 2014 tarihine kadar geçerli olan Turkcell Superonline yalın ADSL kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ