Turknet sabit telefon kampanyası her yöne fırsat paketleri

  • 26 Temmuz 2011
Turknet sabit telefon kampanyası her yöne fırsat paketleri

TurkNet’in kullanıcılara şehiriçi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası aramalarında inanılmaz tasarruf imkanı sağlayan Sabit Telefon Hizmeti farklı ihtiyaçlara göre düzenlenen tarife paketleri ile daha da hesaplı hale geliyor. Artık herkes ihtiyacına uygun “Tasarruf Paketi”ni seçerek herhangi bir taahhüt vermeden, hesabını bilerek, gönlünce konuşabiliyor. Üstelik tarife paketindeki dakikalar aşılsa bile, yapılan aramalar yine uygun fiyatlı TurkNet tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.

Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörü TurkNet’in Sabit Telefon Hizmeti şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM de dahil olmak üzere tüm aramaların çok ucuza yapılabilmesini sağlıyor. Tek bir dilekçe ile başvurulabilen TurkNet Sabit Telefon Hizmeti ile kullanıcıların hiçbir ek numara çevirmesine ya da ek bir cihaz kullanmasına gerek kalmıyor.

Tasarruf Paketleri cebini düşünen, hesabını bilen herkes ve her kurum için ideal
TurkNet’in açıkladığı Tasarruf Paketleri ile kullanıcılar, artık kendi ihtiyaçlarına göre seçecekleri 500, 750, 1000, 1.500, 3.000, 5.000, 10.000 ve 20.000 dakika paket  tarifeleri sayesinde sabit telefon giderlerini daha da düşürebiliyorlar.

Paket aşımı durumunda bile uygun fiyatlı TurkNet tarifesi üzerinden konuşmaya devam edin
TurkNet Tasarruf Paketleri ile telefonla görüşmede “ya tarife paketimi aşarsam” derdi de son buluyor. Çünkü paket aşımı olması halinde TurkNet’in %57’ye varan indirimli tarifesine geçilmiş oluyor. Böylece yoğun telefon görüşmeleri yapan kişi ya da kurumlar olası bir paket aşımında yine en uygun tarifeden konuşmaya devam edebiliyorlar. Bunun yanı sıra TurkNet, kullanıcılarının güncel kullanım bilgilerine, arama kayıtlarına ve fatura detaylarına istedikleri her an ulaşabilmeleri için bir web arayüzü sunuyor. Böylelikle TurkNet kullanıcıları bu web arayüzü üzerinden kendilerine özel kullanıcı adı ve şifrelerini girerek şehiriçi konuşmaları dahil olmak üzere tüm konuşma detaylarına anlık olarak ulaşabiliyor.

Sabit tutar ödeyin, hesabınızdan şaşmayın
TurkNet Tasarruf Paketleri ile kullanıcılar telefon hizmetlerini 500 dakikadan 20.000 dakikaya kadar olan sürelerde, ihtiyaçlarına göre seçebiliyorlar.

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti [TurkNet STH]
TurkNet sabit telefon hizmeti, tüm kullanıcılarına, şehir içi görüşmelerinde yüzde 58, şehirlerarasında yüzde 52, GSM aramalarında yüzde 46 ve uluslararası aramalarda ise yüzde 61’e varan indirimler sunuyor. Dileyen herkes tek bir dilekçeyle bu hizmete geçebiliyor ve mevcut sabit hattı üzerinden, ek bir cihaza gerek duymadan ve ek bir sabit ücret ödemeden, bu avantajlı hizmetten faydalanabiliyor. TurkNet Sabit Telefon Hizmeti’nden faydalanan aboneler, kendi aralarında yaptıkları görüşmelerde şehir içi veya şehirlerarası fark etmeksizin, şehir içi tarifeden de ucuza konuşabiliyorlar.

Her Yöne Tasarruf Paketleri ve Fiyatları
Paket 500 dakika 26.99 TL
Paket 750 dakika  33.99 TL
Paket 1.000 dakika  44.99 TL
Paket 1.500 dakika 66.99 TL
Paket 3.000 dakika 133.99 TL
Paket 5.000 dakika 219.99 TL
Paket 10.000 dakika 434.99 TL
Paket 20.000 dakika 864.99 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ