Uğur internet mağazasında 50 TL bonus hediye

  • 08 Haziran 2016
Uğur internet mağazasında 50 TL bonus hediye

Uğur soğutma internet mağazasına özel kampanyası kapsamında Bonus kredi kartı sahiplerine özel 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL, 1000 TL üzerinde 50 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya 7-22 Haziran tarihleri arasında satis.ugur.com.tr adresinde geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya Detayları:
· Ugur.com.tr’de BonusFlaş’a özel 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL bonus veya 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır.
· 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL bonus veya 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyasından yararlanmak için Bonus Flaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklamanız gerekmektedir.
· Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 50 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
· Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartlar ile yapılan harcamalar dahildir.
· Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 27 Haziran – 4 Temmuz 2016 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla* yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 5 Temmuz 2016 tarihinde geri alınacaktır.
· Diğer banka bonus kartları, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
· İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
· *Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.
7-22 Haziran 2016 tarihleri arasında Ugur.com.tr’de 25 TL veya 50 TL bonus kampanyasından yararlanan kart kullanıcıları, bonuslarını , 27 Haziran – 4 Temmuz 2016 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla* yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 5 Temmuz 2016 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ