Uğur lezzetler 2015 yarışması video tarif yükle kazan

  • 15 Nisan 2015
Uğur lezzetler 2015 yarışması video tarif yükle kazan

Uğur yemek tarifleri sitesi ugurlulezzetler.com adresine özel yarışma kampanyasında yemek tarifini video ile çekerek en beğenilen 10 arasına giren video sahipleri muhteşem hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Damağının tadını bilen, sofralarında çok çeşit ve değişik tatlar arayanlar, Uğur’lu Lezzetler’e hem Android ve İOS’tan hem de ugurlulezzetler.com üzerinden ulaşabiliyor. 8 değişik kategori üzerinden yüzlerce yemeğe ulaşılabilen site, gördüğü ilgiye teşekkür etmek için; 13 – 27 Nisan tarihleri arasında Instagram veya Vine üzerinden en hızlı video tarifi yapan ve #HızlıveLezzetli hashtagi ile paylaşan sosyal medya kullanıcılarına hediyeler dağıtıyor.

Uğur Soğutma’nın lezzetli yüzü Uğur’lu Lezzetler Facebook sayfasında yapılacak halk oylaması ve jüri kararı ardından; birinciye Uğur UDF 3 SL Derin Dondurucu, ikinciye Uğur USS 20 LX Su Sebili ve üçüncüye Uğur MWO 20 Mikrodalga Fırın ödülü verilecek.

Yarışmaya; Instagram veya Vine platformlarından herhangi birisinde çektiği videoyu #HızlıveLezzetli etiketiyle paylaşıp, Facebook sayfasından katılım şartlarını kabul edip kaydını yaptıran kullanıcılar katılabilecekler. Yine Facebook sayfasındaki uygulamada onaylanmış videolar arasından en çok oyu alan ilk 10 video jüriye sunulacak olup, jürinin seçeceği 3 kişi ödül almaya hak kazanacak. Her katılımcı yalnızca 1 video ile yarışmaya katılabilecek.

Yarışma Detayı:
• İşbu yarışmaya katılım başvurusu; 13/04/2015 tarihinden itibaren iki (2) hafta süre ile yapılabilecektir. İki haftalık sürenin son günü saat 17:00’den itibaren katılım başvurusu kabul edilmeyecek, herhangi bir başvuru yapılması halinde bahsi geçen başvuru geçersiz sayılacaktır.
• Instagram veya Vine platformlarından herhangi birisinde, çektiği videoyu #HızlıveLezzetli etiketiyle paylaşıp, Facebook sayfasından katılım şartlarını kabul edip, kaydını yaptıran kullanıcılar yarışmaya katılabilecektir. Yine Facebook sayfasındaki uygulamada onaylanmış videolar arasından en çok oyu alan ilk 10 video jüriye sunulacak olup, jürinin seçeceği üç (3) kişi ödül almaya hak kazanacaktır.
• Her katılımcı yalnızca bir (1) adet video ile yarışmaya katılabilir. Katılımcının birden fazla video ile başvuruda bulunması halinde yalnızca ilk video değerlendirmeye alınacak, ilk videodan sonra yüklenen videolar ile yapılan başvurular geçerlilik taşımayacaktır.

Puanlama nasıl olacak?
• Başvuru süresinin sona ermesini takiben 3 gün içerisinde, başvuruda bulunan kişilerin videoları, jüri tarafından incelenecek; yarışma koşullarına, yasal düzenlemelere, ahlaka aykırı olan ve/veya jüri tarafından uygun bulunmayan videolar onaylanmayacak, yarışmaya dahil edilmeyecektir. Jüri tarafından onaylanan videolar, ilgili Facebook uygulamasında yayımlanacak ve oylamaya sunulacaktır. Facebook sayfasındaki uygulamaya girip kayıt olan kullanıcılar tarafından oy verilebilecektir. Oylama; 7 gün boyunca devam edecek olup, 7. günün sonunda saat 17:00 itibariyle oylama sona erecektir.
En çok oyu alan ilk 10 video arasından jürinin seçeceği üç (3) kişiye, yukarıda içeriği açıklanmış olan ödüller işbu koşullara uygun olarak verilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.