Uydunet 3 ay fatura hediye kampanyası 1 Ekim – 31 Aralık 2015

  • 01 Ekim 2015
Uydunet 3 ay fatura hediye kampanyası 1 Ekim – 31 Aralık 2015

Turksat şimdi 27 aylık taahhüt sözünüze özel 3 ay fatura hediye ediyor. Kampanya kapsamında 25Mbps hızında internet 150gb AKN ile geliyor. 150gb dolduğunda hızınız 3Mbps’a düşüyor. Uyku yok paketi için aylık 9.90 TL ödeyerek gece 00:00 ve sabah 09:00 saatleri arasındaki kullanım için kotanızdan düşmesini engelleyebilirsiniz. Torrent ve download işlemlerini bu saatlerde yaparak kotanızın bitmesini engelleyebilirsiniz.

Ayrıca 100gb AKN hakkı için aylık 20 TL ödeme yapabilirsiniz.

İnternetin yanında Altın sinema paketli teledünya paketi ile birlikte aylık 70 TL ödeme yapabilirsiniz.

Apartmanınızda uydunet varsa hiç vakit geçirmeden bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kablonet Aboneliği için telefon: 0850 888 0 126

Kablonet ayrıntılı bilgi için Tıklayın

Kampanya Ayrıntıları
• Kampanya 01.10.2015 – 31.12.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
• Kampanya kapsamında müşteriler; Eko Sınırsız/Sınırsız/Simetrik Uydunet tarifelerinden birisine, Teledünya Üst Paket ve Altın Sinema Paketi tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.
• Kampanya kapsamında 27 ay taahhüt istenecektir.
• Kampanyadan otel motel müşterileri dışında, bireysel tarifede olan müşteriler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL) ve Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) alınmayacaktır.
• Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır.
• Taahhüt süresi boyunca; 25 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (41,50 TL) ve Teledünya Üst Paket + Kablo TV (19,50 TL) + Altın Sinema Paketi (9,00 TL) tarifesi 70,00 TL olarak uygulanacaktır.
• Kampanya kapsamında yeni müşterilere damga vergisi dahil ilk üç ay fatura çıkarılmayacaktır. Müşterilerin (mevcut ve yeni müşteriler) kampanya dışında Türksat’tan peşin veya taksitli cihaz satın almaları durumunda, cihaz ücretleri de 4. Ay itibariyle faturalandırılmaya başlanacaktır.
• Müşteriler aşağıdaki tabloda verilen Teledünya Üst Paket, Altın Sinema Paketi ve Uydunet tarifelerinden birisiyle kampanya başvurusu yapabileceklerdir.
• Müşteriler taahhüt süresi boyunca Teledünya Üst Paketten Teledünya Temel Pakete, Altın Sinema Paketinden Vizioon Sinema Paketine geçiş yapamayacaklardır.
• Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 25 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi dışındaki tarifelerde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği ve/veya bir üst TV paketi olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de müşterilere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır.
• Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir.

Alınabilecek HizmetlerKampanya Fiyatı Kampanya Fiyatı* (TL/Ay)Tarife Fiyatı* (TL/Ay)İndirim Bedeli (TL/Ay)
25 Mbps’e kadar 150 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV70105,435,4
25 Mbps’e kadar 250 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV80115,435,4
50 Mbps’e kadar 250 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV90125,435,4
100 Mbps’e kadar 100 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV100135,435,4
100 Mbps’e kadar 250 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV150185,435,4
100 Mbps’e kadar 500 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV200235,435,4
10 Mbps’e kadar Sınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV100135,435,4
20 Mbps’e kadar Sınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV200235,435,4
5/5 Mbps’ye kadar Simetrik İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV200235,435,4
10/10 Mbps’ye kadar Simetrik İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV300335,435,4

Tablo 2: Alınabilecek Hizmetler
* Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
• Uydunet ve/veya Teledünya ve/veya Sinema Paketi hizmetine yeni tarifeler ilave edilmesi durumunda (yeni tarifenin fiyat olarak Teledünya Üst Paket ve/veya 25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız tarifesi ve/veya Altın Sinema Paketi tarifesinin altında kalmaması koşuluyla) kampanya kapsamında sunulan indirim oranları bu tarife için de, tarifeler arasındaki fiyat farkı baz alınarak sunulacaktır. Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.
• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim ücretleri [27,50 TL*ay], Altın Sinema Paketi tarife indirim ücretleri [7,90 TL*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) ve ilk 3 aylık ücretsiz kullanıma ait tarife ücretleri [alınmayan Teledünya, Uydunet ve Sinema Paketi tarife ücretleri (105,40 TL*Ay)] tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.
• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.
• 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan müşterilerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.
• Mevcut Kablo TV müşterileri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.
• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
• Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır.
• Sinema Paketleri ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus yeni müşterilerin 4. Ay çıkacak faturasına, mevcut müşterilerin tarife değişimlerinden sonraki kıst faturasına yansıtılacaktır.
• Kampanya Kablo TV, Teledünya ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.
• Uydunet ve Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
• Sinema TV hizmeti Teledünya hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Uydunet hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Teledünya hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Sinema Paketi hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV ve/veya interaktif hizmetler aboneliğini iptal ettiren müşterilerin aynı soyada sahip yakınları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.
• Kampanya girişi talep edilen adreste Kablo TV aboneliği bulunması halinde aynı adrese başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhütlü nakil dışında adres değişikliği taahhüt süresi bitene kadar yapılamaz.
• Kampanyadan faydalanabilecek müşterilerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut AbonelikKampanyaya Giriş ŞekliKurulum ve Aktivasyon ÜcretleriCihazlarTaahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
YokKablo TV + Teledünya Üst Paket yeni aboneliği ile + Uydunet yeni aboneliği ile + Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ileKablo TV Kurulum Ücretsiz Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon ÜcretsizAlınmayan (varsa) Kablo TV kurulum ücreti (43TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TVTeledünya Üst Paket yeni aboneliği ile + Uydunet yeni aboneliği ile + Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ileUydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon ÜcretsizAlınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler)Uydunet yeni aboneliği ile + Teledünya tarife değişimi ile + Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ileUydunet Aktivasyon ÜcretsizAlınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Sinema Paketi (taahhütsüz aboneler)Uydunet yeni aboneliği İle + Teledünya tarife değişimi ile + Sinema Paketi tarife değişimi ileUydunet Aktivasyon ÜcretsizAlınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Uydunet (taahhütsüz aboneler)Teledünya Üst Paket yeni aboneliği + Uydunet tarife değişimi ile + Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ileTeledünya Aktivasyon ÜcretsizAlınmayan (varsa) Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Uydunet (taahhütsüz aboneler)Teledünya tarife değişimi ile + Uydunet tarife değişimi ile + Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ileKampanya kapsamında (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Uydunet (taahhütsüz aboneler) + Sinema Paketi (taahhütsüz aboneler)Teledünya tarife değişimi ile + Uydunet tarife değişimi ile + Sinema Paketi tarife değişimi ileKampanya kapsamında (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri

Tablo 3: Kampanyadan faydalanabilecek müşteriler listesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.