Uydunet internet kampanyaları

  • 09 Nisan 2011
Uydunet internet kampanyaları

Kablo internet abonesi olmanın şimdi tam zamanı .Turksat 30 Haziran 2011 tarihine kadar Hoşgeldin Uydunet Kampanyası ile kullandığın kadar öde ve 1Mbit Sınırsız Uydunet ilk 12 ay %50 indirimler sizi bekliyor.

Kablonet Aboneliği için telefon: 0850 888 0 126

Kablonet ayrıntılı bilgi için Tıklayın

Kampanya Koşulları

Bu kampanya 15.02.2011 � 30.06.2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında 1 Megabit sınırsız ve 1-5-10 Megabit KKÖ (Kullandığın Kadar Öde) internet hızları sunulacaktır.

Kampanya kapsamında abone olunan 1 Megabit sınırsız veya 1-5-10 Megabit KKÖ (Kullandığın Kadar Öde) Uydunet hızları tarifede yer alan fiyat üzerinden ilk 12 ay %50 indirimli olarak sunulacaktır. İlk 12 aydan sonra tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında hız değişimi 1 KKÖ – 5 KKÖ – 10 KKÖ – 1 Sınırsız – 5 Sınırsız – 10 Sınırsız – 15 Sınırsız � 20 Sınırsız�a doğru ileri yönlü olarak gerçekleşecektir. Müşteriler abone olduğu hızdan geriye doğru hız değişikliği yapamayacaktır.

Kampanyadan faydalanacak müşteriler, ilk 12 ay içerisinde indirim olmayan bir hıza geçiş yaparlarsa indirim hakkını kaybedecektir.

Kampanya kapsamında ilk 12 ay %50 indirim, KKÖ (Kullandığın Kadar Öde) internet müşterilerinin 1 GB üstü kullanım yapmaları durumunda yansıtılacak olan ilave GB kullanım bedeli için geçerli olmayacaktır.

Kampanya kapsamında Kablo TV kurulum (43 TL) ve Uydunet aktivasyon (27,74 TL) ücretleri alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında müşterilerin Uydunet�e abone olarak, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunlu olacaktır.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden) ile kampanya kapsamında alınmayan aylık internet kullanım ücretleri (tarife üzerinden) tahsil edilecektir.

Kampanya Uydunet altyapı imkanları ile sınırlı olacaktır.

Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır.

Mevcut Uydunet aboneleri ile Uydunet aboneliğini kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettiren müşteriler, bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Uydunet aboneliği olmadığı halde Teledünya kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.

Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Uydunet dedi ki:

    modem bizden kampanyasını tavsiye ederim.yarım düzine fırsat kampanyasıda cok guzel

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.